הכל על רויאל קנין לחתולים

רויאל קנין לחתולים

מן הרגע שבו חברות החלו לשווק מזון המיועד עבור חיות מחמד, אחת הבולטות בענף הזה הפכה תוך זמן לא רב להיות לא אחרת מאשר רויאל קנין, שלה יש גם את הוותק וגם את שנות הפיתוח שהביאו אל יצירה של ליין שלם של אוכל לכל חיה. גם בתחום של מזון עבור חתולים חברה זו השיגה את כל השאר, והשיקה ליין שלם של מוצרים שאר מיועדים עבור גורי חתולים, עבור חתולי מסורסים עבור חתולים עם רגישות ועבור חתולים מגזעים שונים שמצריכים מזון מסוים לארוחות בריאות וטעימות. הרבה מן ההצלחה נעשתה בזכות העבודה המקיפה לגבי כל חיה, ועם תוצאה שהביאה לטעימות בין הגבוהות בתחום מזון החתולים, בארץ ובעולם.

> הכירו גם את פרו נייטיב PRO NATIVE לכלבים

הפאזל התזונתי של רויאל קנין

בחברת רויאל קנין רואים את המשימה של הרכבת מזון איכותי עבור חתולים בתור משימה שמדמה הרכבה של פאזל בעל לא פחות מאשר 50 חתיכות. כל חתיכה כזו מייצגת ערך תזונתי חשוב עבור החתול, ומאפשרת קבלה של כל מה שחתול זקוק לו, לפי גיל, מצב בריאותי וגזע על מנת לגדול ולהיות חתול שמח ובריא. רק כאשר יוצרים בהצלחה את האיזון שבין כל המרכיבים הללו, מקבלים מזון רויאל קנין לחתולים ברמה גבוהה, כאשר לרויאל קנין יש ארבע מטרות של תזונה בריאה לכל חיה וחיה שעבורה מייצרים מזון בכל יום מחדש.

תזונה מטפחת ובריאה לחתול

חתולים זקוקים לתזונה מיוחדת משל עצמם. התזונה של כל חיה היא שונה, וכך גם עבור החתול אשר גם זקוק לרכיבים אשר מתאימים לחתול מסוג סיאמי, חתול פרסי, חתול בריטי ועוד זנים גזעיים נוספים אשר המאפיינים הפנימיים והחיצוניים שלהם הופכים את התזונה עבורם להיות שונה ומותאמת באופן פרטני לכל זן וזן. התוצאה היא כופתה אשר מתאימה לכל חתול באופן הכי פרטני שיכול להיות, כאשר רויאל קנין הקימה צוותי מחקר עבור כל זן וכל גיל של חתול כדי להפיק את התזונה הכי טובה בכל ארוחה. הכותרת על גבי האריזה מסייעת במידה ניכרת בפעולה של הבחירה, וכל חתול שעבורו נעשתה בחירה חכמה יוצא שמח ונשכר.

למאמרים נוספים: