יתרונות של איפור קבוע בשפתיים

איפור קבוע

נשים רבות מתעצלות לעמוד יום יום מול המראה ולהתאפר. הן רוצות ליהנות ממראה מושקע ונעים לעין אך בל כל הטרחה הכרוכה בכך. מעבר לזה יש נשים הסובלות מאלרגיות לחומרי האיפור השונים והן לא רוצות לוותר על המראה המאופר. עבור אלו ישנה האפשרות של איפור קבוע.

מה זה איפור קבוע?

כאשר אנחנו מדברים על איפור קבוע ובייחוד על איפור קבוע בשפתיים, אנחנו למעשה מדברים על סוג של קעקוע. האיפור מוחדר אל מתחת לעור באופן דומה ואפילו זהה לזה של הקעקוע. התוצאה היא איפור שאי אפשר להסיר.

על פי רוב, אישה שהולכת על איפור קבוע ובמיוחד אם מדובר על איפור קבוע בשפתיים, לא תעשה משהו נועז והיא לא תלך על איפור בצבעים מידי דומיננטיים. הן תעשינה משהו עדין שיבליט את הגבות למשל או את השפתיים ואלו יעניקו להן את המראה המטופח הרצוי.

איפור קבוע בשפתיים – למה זה טוב?

אז למה בעצם כדאי ללכת על איפור קבוע בשפתיים?

הנשים שבוחרות לעשות לעצמן איפור קבוע בשפתיים, עושות את זה למען מטרות שונות והן נהנות כתוצאה מכך מכמה וכמה יתרונות כפי שנמנה להלן:

  • חיסכון בזמן – חלק גדול מהזמן שאנחנו מקדישות בכל בוקר ולקראת כל יציאה מהבית הוא לצורך האיפור. כאשר יש את האיפור הקבוע, נחסך שמן יקר.
  • איפור מדויק – לא תמיד האיפור משביע את רצוננו. אנחנו לא פעם מתוסכלות מהתוצאות שלא בדיוק כפי שרצינו האיפור הקבוע הוא מדויק ומהוקצע וכל אישה ממנו מרוצה…
  • איפור עמיד – גם אם תזיעו וגם אם תכנסו למים. גם אם תשתו קפה או מיץ וגם אם הפנים יתלכלכו, האיפור יישאר!

אין ספק כי מדובר בשורה ארוכה של יתרונות המובילה לביצוע איפור קבוע בשפתיים. למידע מקצועי והמלצות נוספות בקרו באתר https://shirlavy.co.il!

למאמרים נוספים: