טיפולי בוטוקס – יש כזה דבר יותר מדי

טיפולי בוטוקס הם כבר לא נחלתן של בנות המעמד הגבוה בלבד, היום, בייחוד לאור עידן הרשתות החברתיות, אנחנו נחשפים למימדים עצומים של טיפולי בוטוקס בכל סוגי האוכלוסיה. מנערות צעירות שרוצות לעשות שינויים בקמטים ספציפים שקיבלו הודות לגנטיקה והן בקרב נשים צעירות ומבוגרות שרוצות לעקב את קצב ההזדקנות והבליה הטבעית של העור.

בוטוקס הוא למעשה חומר שמאפשר לנו לשלוט על שריר ובעיקר, להרפות אותו. בניגוד לחומצה היאלורונית שיש רבות הטועות ומכנות אותה בוטוקס, לא מדובר בחומר ממלא, מדובר במה שיכול להחליק קמטים שכן הוא מרפה שרירים שנתפסו לאורך הגיל והפכו להבעה קבועה.

טיפולי בוטוקס הנעשים ביד עדינה יכולים להיות פתרון נהדר עבור מי שרוצה לחדש את מראה הפנים ולהתענן באמצעות מראה צעיר קצת יותר, מתוח וכזה שמעיר את העייפות המצטברת על העור לאורך השנים.

אבל, מטבע הדברים, כמו במקרים אחרים, הגזמה עלולה להביא לתוצאות לא מחמיאות שיזיקו לאורך הזמן.

המטרה היא שתיראי את לא מישהי אחרת

אין טיפול שיכול להחזיר אותך להיראות ילדה, האמת היא שבמובנים רבים את גם ממש לא מעוניינת להיות ילדה. הרתיעה מהזיקנה היא אמנם מובנת, אבל כאשר מבצעים את הפעולות הללו, את הזרקות הבוטוקס בצורה לא מדויקת, לא נעימה ולא מחמיאה, התוצאות יהיו בסופו של דבר, מלאכותיות יתר על המידה מה שהוא פשוט לא מחמיא לאף אחת.

המטרה של טיפולים קוסמטיים היא להפוך אותך הכי יפה שאת יכולה להיות היום. המטרה היא שתהיי את, הכי יפה שאנחנו יכולות לעשות אותך, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ובעיקר, עם הרבה מאוד טעם.

אז כשאת הולכת לעבור טיפול של הזרקת בוטוקס, חשוב לדעת גם למי ללכת, מי יהיו שם כדי להחמיא לך באמת.

למאמרים נוספים: