הקטנת חזה לשמירה על בריאות עמוד השידרה

הקטנת חזה

נשים רבות פונות לבצע הליך כירורגי לצורך הקטנת חזה, בעיקר בגלל הבעיות הבריאותיות והרפואיות שהן סובלות מהן. חזה גדול אצל נשים גורם לחוסר נוחות יומיומית המשפיע בעיקר על היציבה ועמוד השידרה של האישה.

אחד מהגורמים העיקריים לתלונות על כאבי גב מציקים ומטרידים הוא היציבה של הגוף באופן שוטף ויומיומי. לכן, חשוב לשמור על יציבה נכונה כאשר יושבים מול המחשב בעבודה, כאשר עומדים והולכם ואפילו כאשר מבצעים תרגילי ספורט שונים. אצל נשים עם חזה גדול היציבה נפגעת בגלל המעמסה של החזה, כך שחזה גדול במיוחד "מושך" את היציבה של האישה קדימה ובכך גורם לכיפוף לא טבעי של הגב, וכתוצאה מכך לבעיות של כאבי גב כרוניים ואף עקמת של עמוד השידרה.

הפתרון לנשים כאלו הוא כמעט תמיד הליך של הקטנת חזה.

תהליך הקטנת חזה

הקטנת חזה הוא ניתוח המוגדר כניתוח אסתטי, אך כפי שראינו רוב הנשים מגיעות לביצוע ניתוח מהסוג הזה בעיקר בגלל בעיות בריאותיות. בתהליך הקטנת חזה בדומה להליך של ניתוח הרמת חזה המנתח מסלק מאזור החזה עודפי שומן מיותרים, וגם רקמות ועור עודף לצורך קבלת מראה חזה קטן ופרופורציונלי יותר לגוף האישה.

ניתוחים מהסוג הזה מבוצעים במרפאות מתמות וייעודיות להליכים כירורגיים מהסוג הזה, על כן בדקו היטב את המרפאה אליה אתם פונים. העדיפו לבחור את המרפאות בעלות הוותק והניסיון הרב ביותר בתחום, כמו גם מרפאות המצוידות במיטב המכשור הרפואי בתחום.

יתרונות בריאותיים של הקטנת חזה

כאמור, להליך כירורגי של הקטנת חזה יש יתרונות בריאותיים רבים, קראו עוד בנושא באתר https://drglesinger.co.il. לאחר ביצוע ההליך ניתן לראות באופן כמעט מידי את התוצאה. החזה הופך להיות קטן ומוצק יותר, וכך גם תואם מבחינה פרופורציונלית לגוף האישה. האישה תוכל להרגיש כבר בהתחלה את עודף המשקל שהוסר ממנה, וכך כמובן גם את ההקלה על כאבי הגב ועמוד השידרה.

מכיוון שהאישה סבלה זמן רב מחזה גדול וכך יציבה לא נכונה באופן בריאותי, מומלץ לאחר הניתוח להתייעץ עם גורמים מומחים בתחום יציבה ועמוד שידרה, כך שהם יוכלו להכווין אותה בנוגע ליציבה נכונה ובריאה לגב ולגוף בכלליות.

למאמרים נוספים: