צמידים לכלה – כיצד בוחרים

אם את מתחתנת בקרוב, את בוודאי כבר מרגישה בהתרגשות שמבעבעת בבטן! כאשר מתחתנים – רוצים שהיום בו מתחייבים אחד לשני יהיה מושלם! וכי הכול יהיה נכון ואיכותי החל מבגדי החתן והכלה, עד לפריטים כמו סידור השולחנות, בחירת המוזיקה שבאירוע, מתן דגש על האוכל שיוגש לאורחים ועוד. שמלת הכלה שלך היא כמובן אחד האלמנטים החשובים באירוע, שכן כולם מסתכלים על הכלה כאשר היא מקבלת את פני האורחים או נכנסת בשביל החופה. בשל כך רבות מעוניינות להוסיף תכשיטים נוצצים לכלות שיראו אלגנטיים קלאסיים ועדינים ביחס לטוטאל לוק.

אחת הבחירות, נוגעת לצמידי כלות יפים ומעוצבים אשר יוסיפו המון חן ויופי למראה הכללי ויעדנו את הזרועות ואת פרקי הידיים. אבל כיצד בוחרים צמידים לכלות? הנה מספר טיפים חשובים גם בקישור הזה:

איכות

בכול הנוגע לתכשיטים לאירוע שלך, חשוב לא להתפשר! בחרי צמידים עשויים חומרים איכותיים והיפו אלרגניים כך שלא יהיו הפתעות בזמן האירוע, כמו אלרגיה או תכשיט שנשבר. חשוב לבחור צמידים מצופי זהב או כסף, במידה ואת רוצה להוזיל עלויות, אך גם כאלה שעשויים חומרי איכות כמו צמיד עם ציפוי כסף וזהב משובץ אבני סברובסקי, ללא ניקל. בכך תהני מתכשיט איכותי במחיר נוח.

בחירת צמיד שלא מסתבך או מזיק

וודאי כי את בוחרת צמיד שלא יתסבך עם השמלה או עם השובל של ההינומה. את לא רוצה להתחיל להתמודד עם קרעים בשמלה או בהינומה, ובטח שלא להתאכזב מפריט שהסתבך בתחרה או בבד העדין של השמלה. אם תרצי, תכלי לבחור מעצבת תכשיטים שתתאים לך את הפריט הבטוח והמתאים ביותר ליום הגדול שלך כמו גם עגילי פנינה מיוחדים שתואמים ללוק.

עיצוב

גם כאן אפשר לבחור מעצבת תכשיטי כלות אשר יתאימו לסגנון עיצוב התכשיט, כמו גם  לגוון עורך, לעדינות המפרק שלך, כמו גם יאפשרו התאמה של צבע הציפוי ושל החומר המתאים ביותר עבורך.

שימוש

לבסוף יש לבחור פריט שימושי שקל לענוד על פרק היד. וודאי כי לצמיד תפס בביטחון שמקנה סגירה ופתיחה קלה שימי לב שתוכלי לענוד אותו בקלות ביום החתונה. בכך תהני מפריט איכות יפה וכזה שישמש אותך עבור מטרות אחרות בהמשך החיים.

למאמרים נוספים: