המדריך לצרכן המבולבל: איך קונים בגדים באינטרנט?

בגדים באינטרנט

המדריך לצרכן המבולבל: איך קונים בגדים באינטרנט?

לקנות מוצרים מסוגים שונים באינטרנט זה דבר נפלא. אפשר לבחור מתוך מגוון ענק של חנויות ומוצרים שלא תמיד ניתן למצוא בארץ, אין צורך לצאת במיוחד מהבית, לנסוע רחוק ולעמוד בתורים בשביל מוצרים שונים וכמובן שאפשר למצוא כך פריטים במחירים אטרקטיביים ומשתלמים הרבה יותר. יחד עם זאת, כשמדובר בבגדים, זה דבר שיכול להיות מעט מאתגר, שכן לפעמים צריך למדוד את הפריטים וקשה לדעת בדיוק איך לבחור בגד נכון. בגלל שאנחנו לא רוצים לוותר על האפשרות המצוינת של רכישת בגדים באיטרנט, הכנו עבורכם מדריך מקוצר שיעזור לכם כבר מהרכישה הקרובה שלכם.

מידות

ראשית כל חייבים לדבר על נושא המידות שהוא החשוב ביותר. כשאתם קונים בגדים מחנויות שונות בארץ אתם יודעים מהי המידה הקבועה שלכם, אבל כשרוכשים באינטרנט זה כבר עשוי להיות מורכב יותר ומידות מסוימות עשויות שלא להיות תואמות. בגדים באיביי למשל, ניתן למצוא אצל מגוון חנויות ומוכרים והמידות משתנות. מה עושים? ובכן, הדרך הנכונה להיות בטוח זה לקנות תמיד ממוכרים גדולים ומוכרים ולשאול אנשים שכבר קנו מהם כדי להבין מהי המידה שתתאים לכם. כמו כן בדקו היטב את מדיניות ההחזרים וודאו שתוכלו להחזיר או להחליף את הבגד במידה והזמנתם מידה לא נכונה.

שיטות משלוח

מכאן חשוב בהחלט לבחור את שיטת המשלוח. אם אין לכם בעיה להמתין זמן ארוך יחסית תוכלו לבחור במשלוח הסטנדרטי שגם יוזיל משמעותית את הקנייה ויש אפילו אתרים המאפשרים משלוח חינם מעל סכום רכישה כלשהו. אם אתם רוצים לעומת משלוח מהיר, כדאי לבדוק שהאתר מאפשר משלוחי אקספרס שכנראה יעלו לכם עוד כמה שקלים, אבל סביר מאד להניח שבכל מקרה זה ישתלם לכם מבחינה כספית.

ממי לקנות וממי לא?

לבסוף זכרו שמומלץ לקנות אך ורק מאתרים גדולים ומוכרים ומחנויות בעלות שם. אם אתם לא בטוחים לגבי אתר או חנות מסוימת, רצוי בהחלט להתייעץ עם חברים בקבוצות פייסבוק שונות ולבדוק אם אכן מומלץ לרכוש משם.

התחילו עם משלוחים קטנים ועם הזמן תוכלו בהחלט להזמין את מרבית הבגדים שלכם ברשת.

למאמרים נוספים: