שרשראות נשים בעיצובים שונים

יש סוגים שונים של שרשראות לנשים כאשר ההבדל ביניהן מאפשר להתאים אותן לכל סוגי הבגדים ולכל סוגי הימים. השרשרת היא אחת מהתכשיטים הבולטים שיש לנשים ועל כן, מקדישים כל כך הרבה תשומת לב בעת הרכישה וכמובן בעת ההתאמה לבגד הנלבש.

שרשרת תליון או שרשרת חרוזים

שרשראות נשים מתחלקים לשני עיצובים עיקריים – שרשראות תליון ושרשראות חרוזים. שרשרת תליון היא למעשה שרשרת דקיקה אשר עליה מושחל תליון בעיצוב מסוים; זה יכול להיות אלמנטים בצורות גיאומטריות שונות, דמויות או בעלי חיים וכן הלאה. ניתן למצוא אותם במגוון סוגי חומרים, בעוביים שונים ובצבעים שונים. לעומת זאת, שרשרת החרוזים, הינה שרשרת עם אלמנטים רבים – חרוזים ברובם – אשר מושחלים לכל אורך השרשרת. גם כאן ניתן למצוא מגוון גדול של סוגי חרוזים ויש לבחור את המתאים ביותר.

שרשרת קצרה ושרשרת ארוכה

נתון נוסף שמבדיל בין השרשראות השונות הוא כמובן האורך. ניתן למצוא שרשראות במגוון אורכים וכמובן את אלה המשלבות כמה אורכים שונים. יש את שרשראות הצוואר שהן למעשה הקצרות ביותר ויש את השרשראות הארוכות שמגיעות עד אמצע החזה. כמו כן, יש את שרשראות האמצע, שהן ארוכות יותר מהצוואר אך עדיין לא ארוכות מידי וכן את אלה שמגיעות עם אופציה להארכה וניתן להאריך או לקצר אותן בהתאם לצורך.

זהב, כסף או צבעוני – איזו שרשרת מתאימה לי?

בחירת השרשרת צריכה להיעשות אחרי שבוחרים את הבגד. לא מומלץ לרכוש שרשראות ואחר כך לשבור את הראש ולחפש בגד שמתאים להם. ככה שאם אתן יוצאות לקניות, היכנסו קודם כל לחנות הבגדים, ורק אחר כך לחנות התכשיטים. כיום, ישנו טרנד חדש, בו חנויות הבגדים מציעות גם שרשראות תואמות לבגדים שהם מוכרים.

מוזמנים להכנס לאתר שלנו – https://theladybride.com/.

למאמרים נוספים: