סנטרית לאחר ניתוח מתיחת פנים וצוואר

ניתוח מתיחת פנים וצוואר הוא טיפול כירורגי שנועד לעצב את הפנים ולפול בתופעות שהתרחשו במהלך השנים ופגעו במבנה הפנים. הניתוח נחשב לבטוח ורבים בוחרים לבצע אותו כדי לשפר את המראה ואת מבנה הפנים. אך אין ספק שלמרות היות הטיפול מתקדם מאוד, יש בו מעט סיכונים וגם הימים שלאחר הניתוח כרוכים בכאבים וחוסר נוחות. אם כי יש כלים שיכולים לסייע ולקדם את התהליך. המוכר והמבוקש הוא מוצר בשם סנטרית.

מה זה סנטרית?

סנטרית לפנים הוא מוצר רפואי מותאם שמיוצר עבור תקופת החלמה שלאחר ניתוח מתיחת פנים וצוואר. הסנטרית מתלבשת על הסנטר ונסגרת בעזרת סקוטשים על הראש. הסנטרית תופסת את אזור הסנטר ומפעילה לחץ על המקום. הלחץ משפר את זרימת הדם וכך מאיץ את תהליכי הריפוי. כמו כן הלחץ הזה מקל על הכאבים ומשפר את ההרגשה של המטופל. מה שאומר שהסנטרית גם משפרת את ההרגשה וגם מקדמת את תהליכי הריפוי.

יתרון נוסף – שיפור התוצאות

יתרון נוסף של הסנטרית הוא שיפור התוצאות של הניתוח. כאשר הסנטרית מולבשת על הסנטר היא מעצבת את הסנטר ושומרת על המבנה הרצוי אותו בחרו להשיג במהלך הניתוח. דבר שמועיל מאוד ומקדם את התוצאות את הניתוח. כיוון שהוא שומר על המבנה הרצוי ומגן על התוצאות של הניתוח בימים המשמעותיים שלאחר הניתוח.

מוצר מעולה ובטוח לשימוש

מדובר על מוצר מעולה ונוח מאוד לשימוש. הוא מיוצר מחומרים עמידים ורחיצים אשר נוחים מאוד למגע עם העור. הסנטרית של חברת איסבלה הינה אנטיבקטריאלית ומונעת התפתחות זיהומים. היא נותנת תחושה נעימה ומקלה על הכאבים אחרי הניתוח. קיימות סנטריות במידות שונות אשר כל אחת תתאים לעצמה את המידה המתאימה בהתאם למבנה הפנים ולגודל הסנטר שלה.

למאמרים נוספים: