שמן קוקוס מעולה לשיער

שמן קוקוס

לשמן קוקוס יש סגולות רבות כי שאתם כבר מכירים רק שלא הרבה יודעים כי היום יש שמפו טרנדי מאוד בפיתוח חברת C.O אשר מספקת שמפו שמן קוקוס לשיער. שמן קוקוס מעולה לשיער וזאת קבעו מחקרים אשר בדקו את טיב שמן הקוקוס לשיער שלנו וכיצד הוא משפיע עליו. כמו כן, יש הבדל בין שמן קוקוס לשיער ובין שמן הקוקוס המשמש כתבלין או כתוספת לבישול. אם יש לכם שיער יבש או פגום – אתם מוזמנים לנסות ולראות בעצמכם.

דברים שעשויים לפגוע בשיער שלנו:

אחת הבעיות השכיחות בגוף האדם היא שיער יבש. לצערנו הרב יש כמה גורמים העשויים לפגוע בשיער שלנו. אחת מהן היא הגיל כמובן. אין לנו מה לעשות נגד הזקנה ורק נוכל להשתמש בתכשירים שונים להעניק הגנה ככל שניתן על השיער כדי לעכב את פגיעותו לאורך השנים. דבר נוסף שעשוי לפגוע בשיער שלנו הוא שימוש בחומרים כימיים. חומרים כימיים יכולים להגיע אל שיערו מהסביבה, מתכשירים שונים שאינם מבוססים רק חומרים טבעיים ואפילו מהחלקות שונות שאנו עושים לשיער. כמו כן השיער שלנו יכול להיפגע גם מחימום יתר שלו בעת שאנו עושים פן בבית.

כיצד שמן קוקוס מעולה לשיער יכול לעזור לנו?

שמש קוקוס מעולה לשיער מכיוון שהוא עוזר לנו לשומר על חיוניות השיער, על החלבונים בשיער ועל מראה טבעי ומלא ברק. השמן מרכך את השיער, מגן עליו מפני השמש ונחשב לפתרון טבעי המסייע לשיקום שיער פגום ויבש. ניתן להשתמש בו לפני חפיפה וכך הוא מגן מפני ספיגת המים אל השיער ו/או אחרי החפיפה לרכך את השיער, לסייע לסירוק קל ונעים, הענקת מראה לח ומבריק וכמובן שמירה על השיער מפני השמש ומפני מזיקים שונים.

למאמרים נוספים: