3 טיפולי אסתטיקה דנטלית שכדאי להכיר

אסתטיקה דנטלית

השיניים שלנו ממלאות תפקיד חשוב במראה האסתטי שלנו. כל חיוך וכל פתיחה של הפה חושפים את השיניים שלנו – כאן מגיעים הטיפולים האסתטיים לידי צורך. כל אחד יכול לקבל טיפול מתאים על מנת לשפר את מראה השיניים, לטפל בשן פגועה ולא יפה וכדומה.

הנה לפניכם שלושה טיפולי אסתטיקה דנטלית שכדאי להכיר. אולי גם לכם הם יוכלו לשפר את המראה?

אלו הטיפולים שכדאי להכיר

  1. יישור שיניים – אמנם יש מצבים בהם יישור שיניים הוא כורח המציאות ואי אפשר לוותר על הטיפול הזה. אך במקרים אחרים ניתן להגדיר את הטיפול כאסתטיקה דנטלית. הוא נועד לשפר את המראה של השיניים, להשלים את החיוך שלכם ולגרום לכם להיות בטוחים יותר ביחס למראה הפה. לאחר יישור שיניים השיניים שלכם יעמדו כל אחת במקומה הרצוי בזווית הישרה והמחמיאה.
  2. כתר – כאשר שן צוברת נזקים והיא מאבדת שכבות רבות בזו אחר זו, לא יהיה מנוס מביצוע טיפולים משמעותיים מאוד אשר יצילו את שיירי השן ויאפשרו לנו להראות נפלא למרות שהשן עצמה פגועה ביותר. כתר הוא אחד הטיפולים המומלצים במצבים כאלו. יש סוגים שונים של כתרים לשיניים וחומרים מגוונים שמאפשרים לשפר את מראה הפה פלאים. זאת במראה טבעי ככל האפשר.
  3. שתלים – אם נושרות להן שיניים והפה מגלה שורת שיניים שאינה מלאה, שתלים הם המענה. שתלים הם טיפולי אסתטיקה דנטלית שמשקמים את הפה ומאפשרים לשלב שיניים מלאכותיות לצד השיניים הטבעיות שנמצאות בפה באופן טבעי. אסתטיקה דנטלית מאפשרת באמצעות טכנולוגיות מתקדמות מאוד לחדש את מראה הפה, לשקם נזקים שנוצרו במהלך השנים ולספק פה בריא ומלא שיניים לכל אחד באשר הוא בהתאם למצב הפה שלו.

למאמרים נוספים: