דילדו – ויברטור: למה כולם מתבלבלים?

בכול הנוגע לאביזרי מין – יתכן שיש כמה אי הבנות נכון בנוגע למוצרים בהם אפשר להשתמש כדי להגיע לאורגזמות נהדרות. אביזרי מין נועדו לגברים ולנשים, אבל לא כולם יודעים מה שייך למי ומה אופן השימוש בכול מוצר. 

דילדו וויברטור, הם שני מוצרים שמעוצבים באופן דומה, מה שגורם לכך שגברים ונשים מתבלבלים בין דילדו ובין ויברטור, לכן חשוב פעם אחת להבין את ההבדלים החשובים מאד בין שני המוצרים. 

אז מה זה דילדו?

דילדו הוא מוצר מוכר ופופולרי שמתאים לגברים וגם לנשים. מטרת המוצר: לאפשר חדירה אנאלית נעימה באמצעות עיסוי ברטט של פי הטבעת או עינוג של הפרוסטטה אצל גברים ועינוג וגינאלי על ידי החדרת המוצר לנרתיק, עבור נשים כמובן. מוצר זה מיוצר במגוון רחב של עיצובים, ובחנויות סקס אונליין -אפשר לבחור מגוון רחב של מוצרים החל מדילדו למתחילים עד דילדו  שחור ענק! 

ומה זה ויברטור?

ויברטור לעומת זאת הוא מוצר שנועד בעיקר לנשים והוא פועל על נקודות חשובות בגוף האישה כמו על הנרתיק או הדגדגן והוא מאפשר רטט חיצוני ופנימי כמו גם עיסויים בעוצמות שונות כיום יש מגוון רחב של ויברטורים לנשים שעובדים על נקודות בגוף ואפשר לשלוט בהן באמצעות שלט או אפליקציה חכמה. מוצר זה מספק רטט בנקודות שונות בגוף בעוד שהרטט מעצים את האורגזמה הנשית. כיום יש מגוון רחב של ויברטורים החל מרוקט פוקט קטן ושובב עד magic wand ושאר מוצרים, ולכם רק נותר לבחור את המוצר המתאים ביותר. 

אז אם אתם רוצים לדעת מה ההבדלים בין מוצר אחד לשני – הכנסו לחנות סקס באינטרנט בחרו מוצר מתאים, התנסו בו ושימו לב כיצד הוא מעורר את חיי המין שלכם. 

למאמרים נוספים: