מה הופך את דובאי ללהיט תיירותי?

דובאי היא להיט תיירותי מאז הסכמי אברהם בגלל כמה סיבות מובנות למי שכבר ביקר שם ויהיו מובנות עוד יותר לכל מי שטרם ביקר שם ויתנסה בעצמו באטרקציות שמחכות לו שם. ראשית, עצם העובדה שאפשר לנסוע למדינה שנבנתה ממש יש מאין מאוסף של שבטים למדינה עתידית דמיונית בתוך כמה עשרות שנים מבטיח שתמצאו שם פלאים רבים בתחום האדריכלות בעיקר, אבל גם בתכנון של דובאי והאמירויות עצמן. ראשית, האווירה שם מזמינה מאוד ומאירה פנים לישראלים. זה לא מובן מאליו.

אדריכלות פאר והדר

מדובר בהקמת איים מלאכותיים לאחר ייבוש הים כדי לכבוש עוד שטח אדמה ראוי לבנייה, מדובר במגדלים הגבוהים ביותר בעולם שהם פלא עיצובי לא פחות מאשר אדריכלי ולא מדובר רק בגורד שחקים בורג' חליפה המפורסם, אלא גם במסגרת הגדולה שהיא מוזיאון היסטורי, מסגדים משגעים ויפים ועוד אין ספור אטרקציות שנבנו בקנה מידה עצום כדי להכיל כמה שיותר אנשים, כדי לפאר את היכולת הכלכלית של איחוד האמירויות וכדי לתת עוד ועוד סיבות לבוא לשם כתיירים וכאנשי עסקים. 

מתאימה לכל חופשה

כמו כן, בישראל אנחנו לא רגילים לכל העושר והפאר הזה שהוא באמת בקנה מידה עצום וייחודי ואין ספק שכל אדם חייב להתנסות בזה לפחות פעם בחייו מול כל הזהב והעושר בכל פינה שמתאימים לכל תקציב של נופשים ישראלים, תתפלאו לדעת, כדי להבין כמה התקדמה דובאי מאז שהגו אותה שליטיה וביצעו זאת בכסף של הנפט והיהלומים שנמצאו באדמתה. החופשות שאפשר לבלות בה מתאימות לכולם וכל הישראלים מוזמנים להזמין טיסה לדובאי גם עם המשפחה, משום שהאטרקציות הרבות מתאימות גם להם ומכוונות אליהם. זוהי מדינה שאוהבת ילדים ולכן ידידותית להם, אבל גם עולם המבוגרים מקבל יופי של אטרקציות לילה ויום לכל מי שרוצה לבלות בה בכל שעה.

למאמרים נוספים: