מתכון עוגת ביסקויטים פרווה ללא אפייה וקלה להכנה

יש מתכונים מורכבים כמו מתכונים לעוגות שמרים, כאלו שכוללים שלבים שונים ומצריכים לא מעט כלים שמלכלכים ומוצרים נדירים שלא תמיד קל לכם למצוא. אבל יש גם מתכונים פשוטים ונגישים יותר. כאלו שמאפשרים לכם להעמיד עוגה טעימה ומרשימה בלי עבודה רבה ובלי טרחה מיותרת. אתם גם לא תצטרכו לרוץ לחנויות רחוקות לחפש מוצרים כאלו או אחרים. קבלו את המתכון המומלץ והפופולארי לעוגת ביסקוויטים פרווה ללא אפייה, ומה שהכי מושלם כאן, שהעוגה קלה להכנה!

איך מכינים עוגת ביסקוויטים פרווה?

עוגת ביסקוויטים פרווה היא למעשה גרסה פרווה לקסטה החלבית המוכרת לנו. בכל עוגת קסטה שכבת הבצק מוחלפת בשכבה של ביסקוויטים. אלו משמשים כבסיס של העוגה. אבל לא רק – הביסקוויטים מפרידים בין שכבות המילוי ויוצרים את המראה היפה של עוגת שכבות. זאת בלי מאמץ של אפייה והעברת בצקים מפה לשם בזהירות כדי למנוע סדקים ושברים.

מילוי טעים ומוצלח

כדי להכין עוגת ביסקוויטים פרווה צריך להיעזר במתכון מוצלח ליצירת המילוי. ניתן למלא את העוגה במלית שוקולד כהה או במליות בהירות בטעמים כמו וניל וכדומה. מילוי טעים ומוצלח יכלול רכיבים שונים, ולרוב יהיה צורך לבשל את הרכיבים. בין היתר נכין מליות מהרכיבים הללו: סוכר, ביצים, שמן או מרגרינה, קמח, פודינג וחומרים ליצירת טעם כמו קקאו, קפה, וניל וכדומה. לאחר בישול קצר החומרים הופכים להיות בלילה אחידה ויציבה שנפרוס אותה על גבי שכבות הביסקוויטים. והנה לנו עוגת ביסקוויטים פרווה ללא אפייה וקלה להכנה.

שכבת קישוט עליונה

בנוסף לאלו יש לצפות את העוגה בשכבת אחרונה יפה ואסתטית. זה יכול להיות קרם או שוקולד מגורר. קצפת או כל קישוט אחר שישלים את העוגה וישווה לה מראה אסתטי ומגרה! אם תרצו להשקיע מעט ולהכין עוגה מרשימה ויפה, תוכלו למצוא מתכון לעוגת קרמבו באתר מתכונים מתוקים.

למאמרים נוספים: