גיפט קארד מתנה ליולדת

לקראת כל לידה היולדת מכינה בביתה פריטים הנחוצים לה עבור התינוק, ביגוד, שמיכות, חיתולים, מגבות ועוד.

גיפט קארד מתנה ליולדת 

ההנהלה של מקום העבודה, חברה או קרובת משפחה שמעוניינים לרכוש מתנה ליולדת הטרייה, אינם מודעים להרכב המוצרים שהיולדת הכינה בביתה, אם יש לה מספיק ביגוד, קנתה מגבות או שכחה, אם יש לה מספיק חיתולים בגדלים השונים ועוד.

הפתרון המושלם במצבים הללו הוא לרכוש גיפט קארד מתנה ליולדת אשר מאפשר לה לגלוש באתר להיחשף למוצרים ולבחור מארזי מתנה לאמהות מאתר בינה ובינו. בדרך זו הופכים את המתנה לפונקציונלית כיוון שלבטח היולדת תשתמש במוצרים שהיא בחרה בהתאם לטעם האישי שלה מבחינת גוונים וגדלים. 

מניעה של רכישת מתנות שאינן שימושיות 

במקרים רבים מי שקונה מתנה מקדיש לכך מחשבה רבה ובסופו של דבר רוכש פריט זה או אחר. יש מקרים שזו בחירה מאד מוצלחת ופונקציונלית, אך יש גם מקרים שבהם האימא הצעירה אינה זקוקה לכך, כיוון שרכשה כמות מספיקה של בגדי גוף, שמיכה או אוברולים.

נוצר מצב שיש לה כעת כמות גדולה ממוצר מסוים שאינו נחוץ לה ולעומת זאת יש פריטים שהיא לא רכשה בסוף ההיריון או מיד לאחר הלידה והם כן נחוצים לה כמו שק שינה לחורף, חיתול עיטוף או משחקים מגוונים.

לכן עדיף עבורה לקבל גיפט קארד מתנה ליולדת ולהשתמש בו על פי הצורך שלה. לאור המתנות הרבות מיד שקיבלו לאחר הלידה, יולדות רוכשות באמצעות כרטיס זה מוצרים שיהיו שמישים לאחר כמה חודשים כמו אוברול לתינוק עם רוכסן פנימי לחורף הקרוב. היא מחשבת בן כמה יהיה התינוק ובהתאם לכך רוכשת את המידה הנכונה ושומרת את הפריטים הללו בארון עד החורף.

למאמרים נוספים: