טיפים לטיפול שיער

טיפים לטיפול שיער

השיער הוא דבר חשוב וייצוגי. הוא לא בהכרח מרכיב ההצלחה בחיים אבל הוא כן תורם רבות למצב הרוח שלנו. עם השנים, הטכנולוגיה פיתחה מגוון תרופות ודרכי טיפול כדי להתמודד טוב עם נשירה וחוסר צמיחת שיער. במאמר זה נביא כמה טיפים עבור טיפול בנשירת שיער.

טיפים לטיפול שיער

שטיפה עם מים פושרים:

ישנה טענה שאומרת ששטיפת השיער במים פושרים ולא חמים, תתרום ליציבות השיער. שטיפה כזו גם מורידה את השומנים המצטברים במהלך היום בשיער, כך שאתם בוודאי תשמחו לדעת שכאשר השומנים האלה ירדו מהשיער, הדבר יתרום רבות לצמיחת השיער באופן חופשי.

עיסוי הקרקפת:

מי היה מאמין שזה באמת עובד אבל בטח תופתעו לדעת שעיסוי הקרקפת תורם לצמיחה מחודשת של השיער. איך זה עובד? פשוט. כאשר מעסים (אפילו על ידי מסרק) את הקרקפת באזור בו השיער הפסיק לצמוח, לעיתים, תוכלו לראות צמיחה מחודשת.

הדבר נעשה כאשר על ידי עיסוי האזור הבעייתי, זה שאינו מצמיח שיער יותר, הדם חוזר למקום מחוסר הצמיחה, וכך הוא מפרה את האזור בתאי גידול שיער חדשים, קראו על כך גם באתר HairClinic.

וויטמינים לצמיחת שיער:

לא תמיד אנשים אוכלים את הוויטמינים הדרושים למערכת דם תקינה. כאשר זה לא נעשה בצורה טובה, קיים חוסר בנקבוביות דם המכילות את הוויטמינים הטובים אותם הגוף שלנו צריך כדי להחיות את השיער ולהצמיח אותו בצורה טבעית ויעילה. 

לכן, אם אתם שמים לב שהשיער שלכם לא מיטיב עמכם, נסו לשנות הרגלי אכילה ומזון. לפעמים, במקום לחפש בכל העולם מה אתם עושים לא בסדר ומדוע השיער שלכם נושר, תוכלו להסתכל בצלחת של עצמכם ולדעת בדיוק מה חסר לכם מבחינת וויטמינים. ברוב המקרים, חוסר ויטמינים הוא הבעיה ובזה יש לטפל.

למאמרים נוספים: