סובלת מנשירת שיער? מה את עושה לא נכון

נשירת שיער

השיער הוא דבר מאוד חשוב שגורם למראה צעיר יותר אצל כל גבר ואישה. לכן לא מעט גברים עושים כל מה שרק אפשר כדי לשמר מראה של שיער מלא, וגם נשים לא נשארות בצד ופועלות בצורה של צביעת השיער לצד שורה של פרקטיקות שלמות שנועדו לשמר מראה של שיער מלא ובריא כל הזמן. ממה נובע איבוד שיער ונשירה? יש גורמים שונים לכך.

חוסר בוויטמינים חשובים

לא הרבה אנשים מבינים את זה, אבל כדי שהשיער יהיה יותר בריא צריכים לוודא כי מזינים את הגוף בסוגים של וויטמינים שמסייעים לגוף להיות בעניין הספציפי הזה להיות יותר בריא או באופן כללי לשמור על בריאות הגוף בעזרת מוצרים כמו קולגן. קומפלקס של ויטמינים מסוג B הוא כזה אשר יכול לסייע ושלפר את העניינים, כאשר צמיחה של שיער מחייבת ויטמין זה בצורה זמינה לצד אומגה 3, ביוטין, אבץ וויטמין A. הבריאות של הקרקפת והזרימה של הדם שם באופן תקין תלויה בשילוב המוצלח של כל אחד מאלה יחדיו, וחיפוש מהיר על מדף ויטמינים לשיער מראה כי יש כמה וכמה קומפלקסים אשר מיועדים אל הציפורניים והשיער שאר ניזוקים באופן בולט ונחלשים ללא צריכה קבועה של ויטמינים אלה שיכולים להיות חסרים בעיקר אצל נשים.

מורידים את רמת הסטרס

יש אנשים שלא ממש מבינים מה גורם להם לנשירת שיער עד אשר הם נשאלים אם הם עוברים כרגע תקופה שונה מן הרגיל וקשה. כאשר הגוף נמצא במצב של לחץ הוא מגיב בצורה שיכולה להיות כוללת גם נשירה של שיער. לכן, אם רוצים כי הנשירה הזו תעצור צריכים לטפל בגורם הראשי שהוא העניין של הסטרס, אם על ידי פעילות ספורטיבית או על ידי גישה אל ייעוץ מגורם מוסמך לכך. התוצאה תהיה חזרה של השיער לצמוח במלוא התפארת.

שינוי במצב הורמונלי

את זה נשים מבינות בצורה די טובה, כי לאחר סיום ההיריון המצב ההורמונלי משתנה כמו גם בזמן ההיריון עצמו, וכל מה שהתאסף לכדי רעמה גדולה מתחיל לנשור בצורה בולטת כמה חודשים לאחר הלידה. זה מצב די טבעי שלא ממש מצריך סיוע מיוחד, למרות שאם לוקחים את הוויטמינים בשעה של ההיריון ולא נמצאים בחוסר בשל כל מה שהעובר צרך, אין כל סיבה לדאגה.

מידע נוסף תוכלי למצוא גם באתר https://www.bteva.co.il/

למאמרים נוספים: