אולסטאר גבוהות, איך זה שהן פשוט לא יוצאות מהאופנה!

אולסטאר גבוהות

אין ספק שאחד מן מותגי הנעליים שמלוות אותנו לאורך שנים רבות היא נעל האולסטאר. גם כיום הרבה נערים ונערות בוחרים ללבוש את הנעל המפורסמת זאת בשביל להיראות מגניבים, להיות מחוברים לאופנה, כי כולנו יודעים שהעולם שייך לצעירים ובמיוחד כשמדובר בבגדים.

אז איך בעצם הנעל המפורסמת איתנו כל כך הרבה שנים, מה מיוחד בה, איפה בדיוק משקיעים בה ככה שתהיה מותג על לאורך שנים רבות? במאמר הקרוב ננסה לתת לכם טעימה לגבי האולסטאר והחשיבות שלה לעולם האופנה.

מאז ועד היום – נעלי האולסטאר

נעלי אולסטאר הינן נעליים שהחלו לייצר ב-1917, על ידי צ'אק טיילור אולסטאר, ומן ההתחלה שם הנעליים היה אולסטאר. נעליים אלה יוצרו בסופו של דבר על ידי קונברס חברת ייצור לנעלי בד. בתחילה הנעל לא הייתה פופולרית כל כך, בשנת 1923 שחקן כדורסל בשם צ'ארלס טיילור הבין את הייחודיות שלהן, התרשם מהן מאוד ובחר לשחק רק בהן.

בעקבות השימוש הרב של שחקן זה, הנעל שינתה את עיצובה במעט ואת שמה לצ'אק טיילור אולסטאר. עד אמצע שנות ה-60 נעלי האולסטאר יוצרו רק בשחור ולבן, אך עם פרוץ המהפכה של השחורים והשינוי שחל בעולם החלה גם כן החברה לייצר נעליים צבעוניות ומגניבות. בשנת 2003 חברת נייקי קונה את חברת קונברס בסכום של 305 מיליון דולר ומתחילה לייצר בעצמה את נעלי האולסטאר (זאת כמובן בנוסף למבחר נעלי ספורט אחרות).

עם מכירות של 750 מיליון זוגות נעליים עד תחילתה של המאה ה-21 אולסטאר היא עד היום הנעל הכי נמכרת בעולם בכל ההיסטוריה של האנושות.

לבוא פאנקי ומגניב

נעלי הואלסטאר הן בעצם חלק מתלבושת פאנקית מגניבה, תרבות שלמה של מוזיקה, אופנה דיבור. האופנה מאפיינת בעיקר נערים אשר נמצאים בערים הגדולות, מאפיינת אופנה צבעונית, בגדים משוגעים, צביעת שיער, קעקועים, מוזיקת היפ הופ.

כך שאם אתם מעוניינים להתחיל להתלבש בצורה יותר מגניבה, להבין באמת כיצד החברה הצעירים והמגניבים מתלבשים כיום, כנסו לחוברות בנושא, ובעיקר תקנו לכם נעל אולסטאר חדשה, יחד עם עוד כמה בגדים מתאימים ותהיו בטוחים שאתם כבר בעניינים.

למאמרים נוספים: