אם אינכם מרוצים מגילוח על ידי פינצטה או שעווה להסרת שיער לא רצוי, הסרת שיער בלייזר, עשויה להיות אפשרות שכדאי לשקול. מכשירי לייזר ביתיים מיועדים לכל מי שרוצה לבצע את טיפול הסרת השיער שלו בבית.

לייזר בי

הסרת שיער בלייזר, היא אחת ההליכים הקוסמטיים הנפוצים ביותר בעולם. היא מקרינה אור מרוכז מאוד לתוך זקיקי השיער ובכך, מנתקת אותו מהשורש וגורמת לו לנבול או לצאת החוצה. הפיגמנט בזקיקים סופג את האור ומצב זה הורס את השיער.

היתרונות של הסרת שיער בלייזר ביתי |

לייזרים ביתיים שאפשר לקנות באתר קלי קלות, שימושיים להסרת השיער הלא רצוי מהפנים, הרגלים, הסנטר, הגב, הזרוע, בית השחי ואזורים אחרים. זו כנראה הדרך הטובה ביותר להסיר שיער שאנחנו לא רוצים באזור מסוים בגוף שלנו.

היתרונות של הסרת שיער בלייזר כוללים:

  • דיוק

לייזרים, יכולים להתכוונן באופן סלקטיבי לשערות כהות וגסות תוך השארת העור שמסביב נקי וללא נזק. כך, העור יישאר נקי ומאוורר ויראה נהדר.

  • מהירות

כל פעימה של הלייזר, לוקחת שבריר שנייה ויכולה לטפל בשערות רבות בו זמנית. ניתן לטפל באזורים קטנים כגון השפה העליונה תוך פחות מדקה, ואזורים גדולים, כגון הגב או הרגליים, שהטיפול בהם עשוי להימשך עד שעה.

  • יכולת חיזוי

לרוב המטופלים, יחול נשירת השיער לצמיתות לאחר שלושה עד שבעה מפגשים בממוצע וזו כבר בשורה טובה לי שרוצה להסיר שיער בעזרת לייזר ביתי.

כיצד להתכונן להסרת שיער בלייזר ביתי

הסרת שיער בלייזר ביתי, היא יותר מסתם "הוצאת" שיער לא רצוי. זהו הליך רפואי הדורש הכשרה לביצוע וטומן בחובו סיכונים פוטנציאליים. לפני הסרת שיער בלייזר, עליכם לבדוק היטב את האישורים של הרופא או של הטכנאי המבצע את ההליך.

למאמרים נוספים: