איך להביע את עצמך עם תכשיטים

להביע את עצמך עם תכשיטים

תכשיטים היו מאז ומעולם דרך להביע רגשות, לציין מעמדות ובכלל תכשיטים הפכו לדרך לציין אירועים ואף להבטיח את בטחון המשפחה.

כיום, ישנם מגוון פרטים עשוי זהב, כסף, יהלומים ושאר מתכות וחומרים אצילים: תוך שחנויות כמו מאור תכשיטים ורשתות שונות משווקות לא מעט עיצובים של תכשיטים קלאסיים, מודרניים וייחודיים.

אם את רוצה להביע את עצמך באמצעות תכשיטים, חשוב שתבחרי תכשיטים המתאימים לאורך חייך, כמו גם לטעמך האישי. כדי להביע את עצמם דרך פריטים יוקרתיים וייחודיים – פעלי לפי השיטות הבאות:

התאמי תכשיט לצבע עינייםתכשיטים נועדו בין היתר להבליט תכונות יופי טובות בקרב אנשים. בחירת עגילים עם אבנים כחלות תתאים לבעלות עיניים בהירות, בעוד שתכשיטים בעלי אבנים כהות או אדומות: יתאימו לבעלות עניים חומו או כהות.

בחרי בתכשיטים ייחודיים – נסי להביע ייחודיות בעת בחירת תכשיטים בעיצוב אישי. כיום ישנו מגוון רחב של טבעות אירוסין או טבעות נישואין, צמידים משובצים יהלומים, שרשראות, תליונים ושאר פריטים ייחודיים. נסי לחדש ולבחור בפריטים ייחודיים.

אל תפחדי לפשפש בתיבת התכשיטים של סבתא – לסבתך בוודאי ישנה תיבת תכשיטים עמוסה כל טוב. כדי לבחור תכשיטי וינטג' או תכשיטים שיש להם משמעות וסיפור היסטורי, תכולי לבקש מסבתך "לפשפש" בתיבת התכשיטים ולבחור פריטים ייחודיים.

הצטיידי ביהלום אחד לפחות – זה נכון, עלותם של יהלומים אינה זולה בכלל. אבל יהלומים נשארים אתך לעד ושווים רק הולך וגדל. לכן חשוב שיהיה לך בתיבת התכשיטים פריט אחד לפחות בו משובצים יהלומים.

התאימי שרשראות וצמידים למראה החיצוני – התאימי את הפריטים לטוטאל לוק. ענדי צמיד כסף עבה עם שמלה קטנה שחורה, בחרי שרשרת ייחודית עבור חולצות עם מחשוף, התאימי עגילים צמודי אוזן למראה האצילי תוך התאמת כלל התכשיטים למלתחה שלך.

הקפידי לא להעמיס יותר מידי תכשיטים בבת אחת על גופך,  תוך הורדת פריט אחד לפני שאת יוצאת מן הבית. בכך תוכלי להביע את עצמך עם תכשיטים יפים בצורה מכובדת ונעימה.

למאמרים נוספים: