איך תצילו את הנישואים שלכם

איך תצילו את הנישואים שלכם

חיי זוגיות הם דבר מאוד מורכב אשר כולל שני אנשים שהם כל אחד בפני עצמו עולם ומלואו שכולל רצונות שלא תמיד כוללים עוד אדם נוסף. איך בדיוק בחיים לאורך שנים רבות יחדיו יכולים עדיין לראות את הניצוץ הזה של האהבה, וללכת לישון מחובקים אחרי עוד מפגש אינטימי סוער במיטה?

זה תלוי מאוד בבני הזוג ובהבנה שלהם כי שבירה של השגרה החדשה שאליה הם נכנסו היא הכרחית ותזכורת מתמדת לגבי הצורך בחידוש הזוגיות הזו נעשית על ידי יציאה אל עבר מפגשים משותפים בשניים, לא כולל עוד תינוק נוסף.

הכירו חדרים לפי שעה בראש פינה לחוייה משותפת https://www.rooms24.co.il/he/category/137

מכינים שמרטף לכל יציאה

הדבר הראשון שאותו כל הורה צעיר צריך להכיר הוא את השמרטף שלו. עד כמה שהורים הם דבר מאוד יעיל, הם לא תמיד זמינים או לא תמיד מעוניינים להתחיל לשמור בכל רגע נתון על הנכדים. זה מה שמביא אל הדרישה ההולכת וגוברת עבור איוש של המשבצת של השמרטפות על ידי אדם אמין שתמיד יכול להיות זמין לאיוש הנקודה לכמה שעות שפשוט מצילות את חיי הנישואין.

לכן, מבעוד מועד ערכו היכרות בין השמרטף הייעודי לבין התינוק, כך שני אלה יתרגלו האחד לשני ומשם והלאה יהיה על מי לסמוך כשאר רוצים לצאת לכל מיני מקומות ללא תינוק.

צאו לדייט קבוע פעם בשבוע

דייט הוא דבר נפלא שאותו זוגות רבים שוכחים עם הזמן רק בשל העובדה כי הם נכנסו אל חיי נישואין עם ילדים קטנים מלאי דרישות וחוסר בכוח וזמן לעשות מעבר לכך. מה יכולים לעשות כדי להציל את חיי הנישואין שמרגע זה והלאה נכנסים אל שגרה מאוד לא בריאה? יוצאים אל עבר חדרים לפי שעה.

לא צריכים להשקיע בזה יותר מידי כסף, זה ממש לא מצריך זמן ארוך של נסיעה וזה בהחלט לא מהווה הדבר הזה שמביא אל מורכבות שלמה של הכנה לנסיעה. פשוט מזמינים את המקום, בודקים עם השמרטף שהוא פנוי ומתקדמים אל עבר דייט סוער בשניים שבו נזכרים אחרי זמן מה עד כמה נעימה המיטה, ולא רק עבור השינה.

קראו גם: ייעוץ זוגי – הפתרון לגירושים

למאמרים נוספים: