מזותרפיה לחידוש העור

מזותרפיה לחידוש העור

כיום נשים וגם גברים לא חייבים לסבול מקמטים המופיעים ככל שהם מתבגרים. גם בגילאים המאוחרים יותר ניתן להיראות צעירים בעשר שנים ואף יותר. קיימות שיטות רבות להצערת העור, אחת מהן היא מזותרפיה לחידוש העור.

מה זה מזותרפיה לחידוש העור?

מזותרפיה לחידוש העור הינה אחת השיטות המתקדמות ביותר כיום, לאחר הטיפול עור הפנים שלכם יראה חלק יותר וצעיר. רק חשבו על כך שכל פעם שאתם מביטים במראה, אתם תאהבו את איך שאתם נראים.

טיפול ביו רפואי

זהו טיפול ביו רפואי מתקדם ביותר וחדשני, הוא מתבצע באמצעות החדרה לעור של תרכובות, אלה מעלימות את הקמטים, ולא רק, אלא גם כתמים הן באזור הצוואר שכולנו יודעים שהוא מועד לפורענות, באזור הפנים, הידיים ואפילו באזור המחשוף. אין שום סיבה שנשים מבוגרות יתביישו ללבוש חולצה טרנדית עם מחשוף מחמיא.

מדוע השיטה כה נפוצה כיום?

בראש ובראשונה מדובר בשיטת טיפול אנטי אייג'ינג חדשנית שלא הייתה קיימת עד לפני כמה שנים. היא משפרת את מראה העור דרסטית, המרקם שלו משתנה, היא יעילה בהעלמת קמטים, ברפיון של העור הנוצר עם השנים, מעלימה כתמי פיגמנטציה, סימני מתיחה, ממצקת את העור, ומסייעת להעלמת צלקות.

כיצד הטיפול מתבצע?

טיפול מזותרפיה מתבצע ע"י דיקור, במהלך הטיפול מחדירים תרכובת של מספר חומרים פעילים לתוך עומק שכבת האפידרמיס. זהו אחד מסוגי הטיפולים האפקטיביים ביותר, התוצאות הינן נפלאות, ובנוסף, הוא גם איננו יקר ואין כלל סיכונים.

המטפל ידקור את העור בצורה מבוקרת, כל זאת באמצעות מחטים, אין מה להיבהל, הן אמנם פוצעות, אולם כך בדיוק ניתן לשקם את מראה העור, ורקמתו תיראה חדשה, רעננה וצעירה. במהלך הטיפול, העור עלול לדמם, ולכן גם נעשה שימוש בחומר מאלחש.

קראו גם על טיפול באקנה

למאמרים נוספים: