להחזיר לפנים ולגוף את המראה הטבעי

להחזיר לחזה את המראה הטבעי

יש גורמים רבים שמשפיעים על מראה החזה ויש דרכים רבות לשחזר את המראה הטבעי שלהם כדי לקבל את ההרגשה הרצויה. דרכים שונות ומגוונות המציאו בעידן הזה לשינוי מראה החזה ועליהן, נרצה להרחיב במאמר זה.

> קראו גם מתי כדאי לבדוק מזותרפיה לפנים

להחזיר לחזה את המראה הטבעי 

כאמא, ייתכן שתרצו לשפר את צורת השדיים  שלכן לאחר שהתינוק שלכן נגמל מהנקה. ייתכן שתרצו להיראות במיטבכן ולהסתכל על התמונות שלאחר ההיריון, ולעשות הכול, כדי לחזור לכושר ולהחזיר את החזה לצורתו הקודמת. 

ברגע שתתחילו להניק, החזה שלכן יצנח, ולא תהיה להם את הצורה הנפלאה שאהבתן מקודם. אבל, אין צורך לדאוג. הנה מה שאתן יכולות לעשות כדי לשפר את צורת השדיים שלכן לאחר ההנקה.

מדוע השדיים שלכן צונחים לאחר ההנקה? 

אימהות טריות, מקשרות לעתים שד צנום להנקה; אולם, הדבר אינו נכון. סוף ההיריון הוא זה שגורם לשדיים להתחיל לצנוח. המשקל הנוסף שעולות בו אימהות טריות במהלך ההיריון בעיקר באזור צינורות החלב, מתחילים לרדת ברגע שהשדיים מתחילים להתכווץ. 

בשילוב עם הפחתה במשקל בגופה של האישה ההרה, הדבר מותיר את השדיים בצורה מנופחת. וכך, המראה שלהם מקבל תפנית לא הכי אסתטית לחלקן.

דרכים קלות לעצב מחדש את השדיים שלכן לאחר ההנקה 

ישנן דרכים שונות שבהן ניתן לשנות את צורת השדיים שלכן לאחר ההנקה, וכמה מהן יידונו להלן:

מקלחת בטמפרטורה משתנה 

המפתח, הוא לשנות את טמפרטורת המים בעת המקלחת. זוהי טכניקה פשוטה לשיפור הדרגתי של חוזק וטון השדיים ולהשראתם בחיים. שימוש בטכניקה זו של החלפת מים חמים וקרים ברציפות במהלך המקלחות שלכן, יכול לעורר את זרימת הדם, במיוחד בשדיים. זה יגרום להם להתגבר ולהישאר איתנים לאורך זמן.

> למי מתאים טיפול שאיבת שומן בלייזר?

למאמרים נוספים: