טיפול לשיקום הפה – כמה זמן הוא אורך?

טיפול לשיקום הפה

מי לא רוצה שיניים יפות, חיוך שחושף טורי שיניים מסודרות ולבנות. ישנם אנשים (בעיקר מבוגרים) שסובלים מחוסר שיניים. שיניים יפות הן אינן רק עניין של יופי ואסתטיקה, הצורך של כל אדם בשיניים יפות ומתוחזקות היטב קשורות בהחלט גם לדיבור והגייה נכונה וכמובן לאכילה בריאה לעיסה קלה וחזק. ישנם רבים שבשביל לתפקד בחיי היומיום בקלות נדרשים לעבור אצל ד"ר אלדד בן אלעזר טיפול לשיקום הפה. אז כמה זמן הוא אורך? ומה חשוב לדעת? הכול במאמר הבא.

ביצוע טיפול לשיקום הפה

תחום זה של שיקום הפה נועד בכדי לאפשר לאנשים מחוסרי שיניים לשקם את עצמם ולהתחיל לחיות רגיל. כלומר, אכילה נוחה ובריאה, דיבור רהוט וברור, תווי פנים בנויות ואסתטיות וחיוך מושלם.

ישנם מקרים שונים בהם נדרש אדם לבצע טיפול לשיקום הפה כמו: כאבי שיניים, מחלות חניכיים, שיניים רקובות או חסרות, בעיות סגר מסובכות, שיניים שחוקות, בעיות בתפקוד הלסת וגם במידה וכבר התבצע תהליך של השתלות שיניים בחיפה, אך הוא לא צלח. במקרים אלה כדאי לבדוק את האפשרות של טיפול לשיקום הפה.

כמה זמן הוא אורך

בעבר, כמעט כמו כל דבר, התהליך היה אורך זמן רב והיה נמשך אפילו לתקופה של יותר מחצי שנה. בזכות ההתפתחות הטכנולוגית בשנים האחרונות, ניתן כיום לבצע את כל הטיפול ביום אחד! כמובן שזה  לא כולל את הבדיקות ואת הצילומים הנדרשים. אך הטיפול עצמו שבעבר היה כרוך בשריפת ימי עבודה וזמן רב, יכול להתבצע כיום ביום אחד.

אם אתם חושבים שהבדיקות והצילומים יגנבו מכם הרבה זמן, גם כאן יש לנו בשורה עבורכם. המכשור המתקדם מאפשר לנו לבצע את כל הצילומים והבדיקות הנדרשות ביום אחד ובפגישה הבאה ייערך הטיפול.

למאמרים נוספים: