החלקת שיער אורגנית ביתית של BOrganic לשיער חלק טבעי תמיד

החלקת שיער אורגנית

כל אחד ואחת מאיתנו משקיע בעיצוב וטיפוח השיער בצורה זו או אחרת, יש המסתפקים בסירוק השיער ואולי מריחת ג'ל; יש הצובעים את השיער ויש כאלו אשר מתעניינים בהחלקת שיער. כמו כל סוגי הטיפולים לשיער, יש גם החלקה ביתית כלומר תכשירי החלקת שיער אשר ניתן לבצע לבד בבית וישנם טיפולי החלקת שיער אותם מבצעים במספרה. לא כל טיפול שעושים במספרה ניתן לעשות באופן ביתי, בעיקר כאשר אנו מדברים על החלקת שיער. חלקם של טיפולי החלקת השיער כוללים שימוש בחומרים מסוכנים והם צריכים להיעשות על ידי מי שהוסמך לבצע אותם. אני באופן אישי מסתייג מכל טיפול הכולל שימוש בחומרים מסוכנים, ללא בבית ולא במספרה.

להחלקת שיער ביתית ישנם שני יתרונות  – היא חוסכת לכם זמן וכסף. לצורך ביצוע ההחלקה אין צורך לקבוע תור ולנסוע למספרה, פשוט עושים זאת כשיש לכם זמן פנוי בבית. כאשר עושים החלקת שיער במספרה יש לשלם גם על החומרים בהם משתמשים וגם על עבודתו של הספר, דבר ממש לא זול בימינו. בדיוק כפי שצביעת שיער אשר עושה שימוש בחומרים שעולים כמה עשרות שקלים, בסוף מסתיימת בכמה מאות שקלים אצל הספר, כך גם עם החלקות שיער –  זול יותר לעשות לבד בבית.

עבור מי שמעולם לא עבר החלקת שיער, אנו דווקא כן ממליצים שיעבור פעם אחת החלקה אצל הספר על מנת שיוכל להתרשם מהתהליך ולהחליט בעצמו האם בעתיד ירצה לעשות זאת לבדו. אם זה מה שבחרתם לעשות, חשוב לוודא שהשיטה להחלקת שיער שבה משתמש הספר אכן מתאימה להחלקה ביתית.

אילו שיטות החלקת שיער מתאימות לשימוש ביתי

שיטות החלקת השיער לשימוש ביתי חייבות להיות שיטות בטוחות, לכן נראה לנו הגיוני כי החלקה אורגנית היא השיטה הבטוחה ביותר לצורך החלקה ביתית. שיטה זו, כאשר משתמשים בה נכון, אינה גורמת לגירוי עור ואינה חושפת אתכם לאדים רעילים. זאת שיטה שניתן בקלות לבצע בבית, ובהתחשב בכך שיש לבצע טיפולים משמרים פעם בחודשיים, משתלם יותר לעשות אותה בעצמכם ולא להוציא הון אצל מעצבי השיער. כמו כן השיטה מתאימה לכל סוגי השיער, עובדה המאפשרת לכם להשתמש בתכשיר ללא דאגה לגבי התאמתו לשיער.

הערה חשובה לגבי החלקת שיער ביתית –  באחריותכם לוודא כי החומר אשר מכרו לכם או מנסים למכור לכם הוא אכן מתאים לשימוש ביתי ושיש לו אישור מטעם משרד הבריאות. בשום פנים ואופן אין להשתמש בחומר שלא אושר על ידי משרד הבריאות. אם יש לכם חשש מוטב ללכת על בטוח, תוכלו להשתמש בתכשירי החלקת השיער הטבעיים של BOrganic כי זה מתאים בדיוק לשימוש ביתי ואף מסייע בשיקום השיער. משולבים בו חומצות אורגניות; חומצות אמינו;  וויטמינים ומינרלים המסייעים בשיקום השיער.

באופן כללי החלקת שיער אורגנית נעשית לאחר החפיפה (חפיפה בשמפו בלבד) וייבוש מלא או כמעט מלא של השיער. יש למרוח את החומר על השיער, בדומה למריחת צבע, להמתין כשעה ולשטוף את התכשיר. אך שימו לב כי אלו הן הוראות כלליות, יתכנו הבדלים באופן השימוש בהתאם לתכשיר אשר רכשתם. על מנת לבצע החלקה ביתית, יש להקפיד לקרוא בעיון את ההוראות ולמלא אחריהן בצורה מדויקת על מנת לקבל את התוצאות הרצויות.

למאמרים נוספים: