קריאה בכף ביד: איך עושים את זה?

קריאה בכף ביד

אם חשבתם שקריאה בכף היד הוא אקט ששמור למכשפים או מכשפות שעוטים צעיפים צבעוניים ומדליקים קטורת – חשוב שתדעו כי בעצם מדובר בשיטה פשוטה להבנה שכל אחת ואחד יכולים ליישם, וזאת במידה והם יבינו מהם העקרונות הטמונים בשיטה זאת שניתן להבין באמצעות לימודים על קבלה וכירולוגיה.

זה נכון, ישנם אנשים שניחנו באינטואיציה כזאת או אחרת שמקנה להם הרגשה חזקה בנוגע לאדם, לאופיו כמו גם לעברו ואפילו בנוגע לדברים שעלולים להתרחש סביבו. אך בכל זאת מדובר בשיטה שדוגלת בעקרונות פשוטים שחשוב להכיר במידה ותרצו להעמיק בדבר.

אבל מה זה אומר – לקרוא בכך היד?

מי שמכיר קצת את התחום או הגיע לאנשים שמנוסים בנושא, יודע כי מדובר בשיטה שבה בוחנים את הקווים שנמצאים לכל אחת ואחד בתוך כף היד. באמצעות הקווים, והקווקווים הקטנים ושאר סימני דרך: יודעים המומחים מה עבר על אדם, מהן תכונות אופיו ואפילו מה טומן לו העתיד. בהבנת השיטה: תוכלו גם אתם לדעת יותר על עצמכם ואודות האנשים הקרובים לכם. קראו בהרחבה כאן https://www.ramis-numerology.com.

עקרונות השיטה

כדי להבין איך קוראים בכף היד, חשוב בתור ההתחלה לוודא כי אתם מתבוננים בכף היד הימנית ובכף היד השמאלית. כל אחת מכפות הידיים מייצגת תחושות, מחשבות ועתידות.

במבט ביד הימנית ניתן להבין את אופיו של האדם בכל הנוגע לשכר היישר ולפרקטיקה, בעוד שבכף יד שמאל ניתן להכיר ולהבין יותר אודות אהבות, רגשות, עתיד בכל הנוגע למשפחה וילדים כמו גם לקבלת תמונה שלמה אודות חייו של האדם.

מורכבות השיטה – מי יכולה לקרוא בכף היד?

זה נכון, ישנן קווים שכולם מכירים כמו קו החיים, השכל והאהבה. אבל את המורכבות שלהם תוך ניתוח נכון: מבצעים קוראים מומחים בכף היד כמו רמי שקלים. כפי שהזכרנו, מומחים אלה אינם מכשפים או כאלה שמתקשרים עם עולם הרוחות, אלא שמדובר באנשי רוח שחקרו את הנושא וכעת זמינים עבורכם לקריאה בכף היד, ייעוץ והכוונה.

למאמרים נוספים: