אקדח גז פלפל – למה חשוב להחזיק אותו?

אין זה סוד שהעולם הזה איננו בטוח כפי שנדמה לנו וכפי שהיינו רוצים לחשוב. מדי יום אנחנו נתקלים בלא מעט מקרים ומצבים בהם אנשים נאלצים להתמודד עם אלימות מסוג כזה או אחר. בפרט זה נכון, לצערנו, במקרה של נשים אשר נאלצות להתמודד עם מקרי אלימות והטרדות מיניות, כולל כאלה אשר מבוצעים על ידי אנשים קרובים אליהן.

לכן, חשוב מאוד להשתמש באמצעים שונים שיכולים לעזור ולהגן עלינו. אנחנו צריכים לחשוב מה יכול לעזור לנו להתמודד עם המצב, אפילו אם זה ידרוש מאיתנו לפעול בצורה אלימה באופן מסוים, עדיין כל עוד מדובר בהגנה עצמית הרי שהדבר נכון ומקובל.

למשל, אחד הכלים שיכולים לעזור לנו הוא אקדח גז פלפל . מדובר על אקדח אשר במקום כדורים חיים, הוא כולל גז פלפל, עשוי מפלפלית החומר ממנו מכינים פלפל חריף. מדובר על חומר שיכול לגרום לגירוי קשה בעיניים, קשיי נשימה, גודש באף ועוד. היתרון של כלי זה, הוא משתק את היכולת של הצד השני לפעול במשך כמעט חצי שעה. בזמן הזה אפשר לקום ולברוח.

למה חשוב להחזיק אקדח גז פלפל?

הסיבה לכך היא מאוד פשוטה, אנחנו אף פעם לא יכולים לדעת מתי נצטרך להשתמש בכלי שיגן עלינו. אנחנו אף פעם לא יודעים מתי נמצא את עצמנו בסיטואציה בה נידרש להשתמש באמצעים וכלים שיכולים לעזור לנו להגן על עצמנו מפני אחרים.

אנחנו חייבים להחזיק כל הזמן כלים ואמצעים שיוכלו לספק לנו הגנה, גם אם נדמה לנו שאין צורך בכך. מוטב לא להסתמך על כוח פיזי, מזל או אמונה. כל עוד אנחנו מרגישים שיש חשש לאיום או סכנה, עלינו להשתמש בכלים שיעזרו לנו להגן על עצמנו.

>המידע באדיבות פנטום ציוד להגנה עצמית

למאמרים נוספים: