מצרים – מקומות שאסור לפספס

מצרים

אין ספק כי המזרח התיכון הוא ערש התרבות המערבית ואימפריות כמו בבל או אשור הן אימפריות שכל ילד מכיר. אך אין גם ספק כי מול כל האימפריות הללו בולטת אמיפריה חזקה וגדולה יותר אשר הטביעה את חותמה על ההיסטוריה בעת העתיקה אולי יותר מכל מדינה אחרת. אנו כמובן מדברים על מצרים. נכון כיום מצרים היא מדינה ענייה אך בעבר היא הייתה אולי המדינה העשירה ביותר בתבל וזאת עקב אגן הנילוס שזורים בה ואיפשר לה לפתח חקלאות עשירה אשר איפשרה לה לצבור עושר אדיר. כיום אפשר לבקר במצרים ולשהות בה חודש ועדיין לא לראות את כולה. על רקע זה אנו חייבים לציין כי במצרים אנו יכולים לראות את אלכסנדריה, קהיר, סכר אסואן, לשוט על הנילוס (לשוט במצרים זה מושלם!) וכמובן לראות את הפירמדות האדירות בגיזה או במקומות אחרים ולהתפעם מן הפלא הזה שנוצר לפני אלפי שנים כאשר לא היו מכונות או חשמל.

מדוע עדיף לבקר במצרים בקבוצה מאורגנת?

אי אפשר להתעלם מן המצב הגיאופוליטי במצרים ומכך שהחברה שם ידעה זעזועים לא מעטים בשנים האחרונות. על רקע זה אנו חייבים לציין כי אם את או אתה רוצים לבקר במצרים כדאי לנו לעשות זאת בקבוצה מאורגנת מכיוון שכך נבטיח כי הביקור יהיה הרבה יותר בטוח ולא נצטרך לפחד. עליכם לדעת כי כישראלים יש סכנה לא קטנה לבקר בארץ זו לבד ואתם מסתכנים אם אתם עושים זאת. לעומת זאת אם אתם קבוצה מאורגנת אז סביר להניח שתהיו הרבה יותר בטוחים וכך תוכלו לראות את הארץ הזאת עם התרבות העשירה והמעניינת שלה וזהו משהו שכדאי לכם לתת עליו את הדעת.

> חוויה נוספת שאסור לפספס! קרוזים בים הבלטי Cruise

מהו הדבר הכי חשוב בקבוצה כזאת?

אם אתם מחליטים לצאת לטיול במצרים בקבוצה מאורגנת אתם חייבים להבטיח כי הקבוצה תהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. על רקע זה אנו חייבים לציין כי הדבר הכי חשוב בקבוצה הוא המדריך וככל שהמדריך יהיה יותר טוב כך הטיול יהיה יותר מהנה ולכן אתם צריכים להבין כי עליכם תמיד לבחון את המדריך לפני שאתם מחליטים עם איזה קבוצה לצאת לטיול.

למאמרים נוספים: