הדפסה על חולצות ארוכות

הדפסה על חולצות ארוכות

כיום, ישנן טכניקות הדפסה מתקדמות מאד וזה מסביר את זה שכמעט בכל בית או מוסד ניתן למצוא מוצרים מודפסים. מוצרי טקסטיל מודפסים כמו מצעים, ווילונות, חולצות ועוד מגוון מוצרים שונים.

מהמוצרים היותר נפוצים הם החולצות המודפסות. ניתן לראות היום ברחוב מגוון של חולצות מודפסות. חולצות טי קיציות ואף חולצות חורפיות עבות. בעלי הדפסים שונים, תמונות, אמירות מצחיקות או סמלים ולוגואים שונים.

חולצות מודפסות

חולצות מודפסות נפוצות בעיקר בקיץ. בקיץ ניתן לראות מגוון חולצות קיציות בעלות הדפסים שונים. חולצות חוף ארוכות עם הדפסת תמונה כיתתית, חולצות טי עם הקדשות שונות ועוד.

כאשר מגיע החורף, שגם אז ישנם הרבה אנשים שרוצים להדפיס על חולצות, יש בעיה. משום שבחורף, ההדפסה היא פחות נפוצה וקשה למצוא מקום שמבצע הדפסה על חולצות. ואם כבר נמצא מקום כזה, אז במרבית המקרים אזלו המידות או ששעות הפעילות מצומצמות.

כיום ניתן למצוא גם בחורף מקומות להדפסה על חולצות וכובעים. ניתן להזמין הדפסה על חולצה או כובע בודדים וכמובן הזמנה של כמות גדולה, בדקו > הדפסה על כובעים מחיר שלא ישאיר אתכם אדישים!

הדפסה על חולצות חורפיות

כמו בקיץ, ישנם אנשים שגם בחורף מעוניינים להדפיס על חולצות. אבל בחורף – בשונה מהקיץ – יש לבחור בחולצות ארוכות אשר יתאימו למזג האוויר.

ניתן להדפיס על חולצות חורפיות בדיוק כמו שניתן להדפיס על חולצות קיציות. ניתן להדפיס על חולצות עבות או דקות, מבד פוטר או פליז, חולצות פולו, קפוצ'ונים ועוד.

מה מדפיסים על חולצות ארוכות?

ההדפסה על החולצות יכולה להיות כל הדפסה שהיא. היא יכולה להיות סתם לוגו של חברה, הדפסה של כיתוב משעשע, בדיחה משפחתית, תמונות משעשעות וכדומה.

חולצות מודפסות יכולות להתאים למגוון מטרות. הן יכולות להוות מתנת יום הולדת מקורית, ניתן להזמין חולצות ארוכות מודפסות עבור טיול חורף, מחנה ואירועי חברה שונים.

איפה מזמינים חולצה מודפסת

ישנם מגוון מקומות אשר מבצעים הדפסת חולצות דרייפיט למשל. במרבית המקרים יהיו אלו בתי דפוס שמתמחים בהדפסה על פריטי לבוש. כאשר הם בעצמם מספקים מגוון של חולצות שונות אשר עליהם הם מבצעים את ההדפסה.

למאמרים נוספים: