הפקת חתונה בטבע – המדריך המלא

זוכרים מה היה פעם? זוגות היו נוהגים להפיק את החתונה שלהם באולמות. אולם העניין נעשה נדוש עם השנים, כיום צעירים רוצים לחגוג לגמרי אחרת, שתהיה זו חוויה נפלאה וייחודית לכל החיים. כאן נכתוב על הפקת חתונה בטבע – המדריך המלא

לא עוד חתונה סטנדרטית

עדיין ישנם זוגות המעדיפים לחגוג בצורה סטנדרטית באולם חתונות, אך הרבה מהצעירים רואים זאת כאירוע ארכאי. הכוונה היא דווקא לחגוג בצורה ייחודית, מקורית, כלל לא סטנדרטית.

הפקת חתונה בטבע

הפקת חתונה בטבע היא ייחודית ביותר. זוגות צעירים יוכלו לבחור מהם מעדיפים, חתונה בסמוך לחוף הים, חתונה בפרדס, ביער או חורשה, האפשרויות הן רבות ועניין זה תלוי בהעדפותיהם של בני הזוג, איזה מקום בטבע מועדף עליהם?

אווירה שונה

הפקת חתונה בטבע מציעה לאורחים אווירה שונה ממה שהם הכירו עד כה, בין אם מדובר על חתונה בים או חתונה במדבר. חתונה באוויר הפתוח, עם כל הטבע, הירוק והפסטורליות מסביב.

תכנון

הפקת חתונות בטבע מצריכה תכנון מוקדם, הלוגיסטיקה משחקת כאן תפקיד חשוב, שכן יש להגיע עם כל הציוד הנדרש.

למעט זאת, בניגוד לחתונות המתקיימות באולמות, הפקת חתונה בטבע היא אטרקציה בפני עצמה.

אזור נגיש לאורחים

בחירת המקום בטבע חייבת להיות מעשית. הרי מוזמנים כה הרבה אורחים וחייבת להיות להם דרך גישה לאירוע. כמו כן, יש למצוא מקום בו די ויותר מקומות חניה, שהאורחים יתחילו עם החתונה על צד ימין, ושלא יגיעו מתוסכלים בשל חוסר ארגון. 

ציוד

יש להביא לשטח את כל הציוד המתאים כמו מגבר, שולחנות, כיסאות ועוד. אם החתונה מתקיימת בימות החורף, על חברת ההפקה לדאוג לאמצעי חימום. אם אתם רוצים לבלות בחתונה יותר מיום אחד, קיימת גם האפשרות להזמין אוהלים לאורחים.

למאמרים נוספים: