היכן רואים המלצות לקייטרינג לאירועים קטנים

כאשר עורכים אירוע קטן במסגרת מצומצמת של בני משפחה ו/או חברים הוא יהיה בדרך כלל באולם קטן או בפארק ולפעמים גם בבית הפרטי של בעל האירוע.

אחד הדברים החשובים ביותר באירוע הוא האוכל. אנשים רבים מתפתים להכין בעצמם את האוכל ואת הכיבוד שזה דבר שגורם לאוכל להיות ביתי יותר ונותן לכל האירוע ניחוח משפחתי ומנחם אבל יש לדעת שזה דורש התאמצות רבה מצידו של בעל האירוע. מדובר בשהייה של שעות רבות במטבח בין הסירים ומי שלא מורגל בהכנת אוכל בכמויות עלול להסתבך בחישוב כמויות, בתיבול נכון ועוד.

ההבדל בין אירוע קטן לאירוע גדול

בעוד שבאירוע גדול מדובר בהכנת מזון לכמות רבה מאוד של אנשים (ראו קייטרינג חלבי במרכז שמכין כמויות של מנות לאירועים גדולים), הרי שבאירוע קטן, מדובר כמובן בכמות אוכל קטנה יותר. וככל שהכמות קטנה, ניתן יהיה להתמקד בפרטים הקטנים ולהוציא אוכל מושלם.

קייטרינג לאירוע גדול מספק שירותי מלצרות עבור האורחים מה שלא מצוי בקייטרינג לאירועים קטנים. בשל העובדה שמדובר באירוע אינטימי שלפעמים אף נחגג בית כותלי הבית הפרטי, אין צורך בשירותי מלצרות, במיוחד אם האוכל מוגש בצורה של "שירות עצמי", כגון בר או דוכן שוק.

עיצוב אירוע קטן

באירועים קטנים ניתן למצוא הגשה מעניינת יותר של האוכל כמו מגשי אירוח למשל. ניתן לעצב מזנון אוכל, שכל אחד יכול לגשת בעצמו ולעצב לו מנה מבין שפע האוכל שמוצע שם. אפשר לעצב את האירוע בצורה כפרית, עם מפות צבעוניות ואגרטלי פרחים.

לקראת סוף האירוע, ישנה בדרך כלל גם חגיגת מתוקים שבה מגישים לאורחים מגוון חטיפים מתוקים מלווים בכוסות קפה חמות מה שנותן לאירוע את חתימה המושלמת.

בחירת קייטרינג לאירועים קטנים

כאשר מחפשים המלצות על קייטרינג לאירועים קטנים יש לברר אצל חברים או קרובי משפחה שערכו אירועים כאלה, איזה קייטרינג הם הזמינו והאם הם היו מרוצים. אם אתם מתכננים לערוך אירוע בטבע אז חשוב עוד יותר לתת על כך את הדעת.

כמובן שניתן "לעשות גוגל" ולמצוא קייטרינג לאירועים קטנים באתר מגשים ולבדוק איזה תפריט הם מציעים, האם הם נותנים שירות מלצרים ובדרך כלל יופיע משוב לטוב ולרע מאנשים שערכו אירוע עם שירותי הקייטרינג האלה.

למאמרים נוספים: