רוקט פוקט – הקסם הקטן

אביזר המין רוקט פוקט, נחשב מבין האביזרים הפופולאריים ביותר בעולם הסקס, בעוד שרבות הנשים שבוחרות בוויברטור מסוג זה, כדי להעצים את העונג המיני בעת עינוג עצמי או בזמן קיום יחסי מין. רוקט פוקט הוא ויברטור קטן ומעוצב שניתן לשאת בדיסקרטיות לכול מקום והוא מספק רטט ישיר על נקודות שונות בגוף האישה, בעוד שהרטט מקנה אורגזמות בעוצמות גבוהות שניתן לשלוט עליהן ועל תכיפותן.

אבל מה ההיסטוריה של הרוקט פוקט?

מוצר זה הגיע אלינו בשנות ה90 והפך מיד ללהיט. פרסום המוצר נעשה בעיקר דרך תוכניות טלוויזיה שהציגו עינוג עצמי ומין בפתיחות כמו הסדרה "סקס והעיר הגדולה" שעשתה היסטוריה בנוגע לפתיחות מינית, זאת במדיות השונות. הסדרה הקנתה מידע על לא מעט מאביזרי המין ביניהם רוקט פוקט, שפנפן (הלוא הוא ויברטור בעל שני אלמנטים לעינוג הדגדגן) ושאר אביזרים שנכנסו אל עולם הסקס.

כיום הפך הרוקט פוקט למוצר שכמעט כל אישה מחזיקה בשידת הלידה שלה או בתיק האישי, בעוד שהוא מאפשר עונג עילאי בכול מקום ובצורה דיסקרטית, זאת משום שהוא מכשיר חכם וקטן. למעשה מדובר בוויברטור שנחשב מבין העוצמתיים שיש  ולמרות גודלו הקטן: מעניק אורגזמות מעולות תוך שליטה במכשיר על ידי שלט, ואפילו על ידי הסמארטפון. בכך אפשר להנות ממין טוב יותר בזמן יחסים זוגיים, וגם בעת עינוג עצמי בכול מקום ובצורה מהירה.

חוויה מינית נעימה וקלה

חשוב לדעת כי רוקט פוקט נועד גם לנשים המנוסות ביותר בתחום המיני, וגם למתחילות, משום שהוא קטן ויעיל. הוויברטור מענג את הדגדגן והנרתיק תוך שליטה מלאה באורגזמה תוך שהוא מעצים את העונג המיני. מלבד זאת התנועתיות של המכשיר יודעת להגיע אל המקומות החשובים ביותר באיבר המין, לכן רבות בוחרות להתנסות במכשיר זה בכול מצב ובכול מקום באופן דיסקרטי ושקט. אז אם את מרגישה שאת רוצה יותר מהאורגזמות שלך- זה הזמן להיעזר בוויברטור קטן חכם ויעיל או פשוט לרכוש דילדו באתר סופרטויז.

למאמרים נוספים: