שיין – אתר shein בעברית

אתר shein

אחד השינויים המשמעותיים ביותר שהתרחשו במהלך השנים בעולם הצרכנות בכלל ובעולם הביגוד בפרט, זה המעבר מרכישה בחנויות, רכישה באופן פרונטאלי, לרכישה דרך אתרי אינטרנט. יותר ויותר אנשים ובפרט ישראלים, מעדיפים לרכוש בגדים ונעליים דרך אתרי אינטרנט שמציעים להם אפשרות לבצע את הקניות שלהם מבלי לצאת מהבית. הם בוחרים את המוצרים הרלוונטיים עבורם דרך האתר ותוך ימים ספורים, הם מגיעים אליהם הביתה.

כשרוצים לרכוש מוצרים של חברה בינלאומית, חברה שמשווקת את מוצריה בישראל, אך דרך אתר האינטרנט ולא דרך חנויות או מקומות דומים, אזי שלא פעם נתקלים בבעיה, שכן אותם אתרים אינם ערוכים למכירה לקהל בישראל. הם מבוססים על שפות זרות ואין בהכרח אפשרות לקבל את המידע בעברית.

דוגמא הפוכה לכך הוא אתר של חברת שיין, SHEIN, מותג בינלאומי שנכנס לא מזמן לישראל וכיום מציע לצרכן הישראלי אפשרות לרכוש את מוצרי החברה, בין אם מדובר בבגדים, נעליים או מוצרים אחרים, דרך האתר באופן ישיר, כאשר הוא בנוי בעברית באופן מלא.

כיצד זה יכול לעזור לצרכן הישראלי

ברגע שהגולש נכנס אל אתר שיין, הוא יכול לקבל את כל המידע על כל פריט ופריט כפי שהוא מחפש, בעברית, עם המרה של מידות לאלו אשר נמכרות בישראל, על פי אופי השימוש שמוכר לצרכן הישראלי.

כמובן שזה מאפשר לכל גולש אשר נכנס לאתר, לקבל את כל המידע הרלוונטי על כל פריט ופריט, ומעבר לכך לקבל מידע מלא ושקוף אודות אופי העבודה של החברה, אופי התשלום או המשלוחים שהחברה מבצעת. בצורה כזו, הרבה יותר קל להחליט איך לבצע את הפעולות, הרבה יותר פשוט לעשות את זה בצורה מסודרת ונוחה, בידיעה ברורה שהתהליך יתבצע בצורה אמינה ושקופה.

למאמרים נוספים: