עגילים מיוחדים

עגילים, הם דרך נהדרת להכניס חיים למראה שלך ולגרום לך להיראות קלאסית ונפלאה תוך זמן קצר. זהו אביזר חובה לכל אחת. כאשר בוחרים אותם בחוכמה, העגילים יכולים לשפר את התכונות הטובות ביותר שלך, כמו גם להוסיף צבע ואישיות לתלבושת. 

עגילים מיוחדים |

אין סוף סיבות יש בצורך בעגילים. עגילים מותירים רושם רב על הפנים, הם גורמים לכל אישה להיראות הרבה יותר טוב והם אפילו תורמים להרגשה הכללי. ביום יום.

אבל זה לא ממש שווה את זה, אם זה לא תואם את צורת הפנים שלך וגורם לך להיראות מוזר במקום לכסות את הפגמים ולהשלים את הפנים שלך. חשוב לבחור עגילים המשלימים את היופי הטבעי ולא לבחור את אלה שהם רק 'בסגנון' שלך.

דרך טובה לבחירת עגילים |

הדרך הטובה ביותר לבחור עגילים מיוחדים , היא להסתכל על צורת הפנים שלך. פריצה פשוטה היא לבחור את העגילים המנוגדים לתכונות הפנים שלך. כדי לקבוע את הצורה הטבעית של הפנים, עקבי אחר קווי המתאר של הפנים שלך באמצעות סבון או שפתון.

פנים סגלגלות |

צורת פנים סגלגלה, כוללת מצח שאינו רחב מדי והקו מהמצח שלך משתלב עם עצמות הלחיים הגבוהות. הפנים, עשויות להצטמצם מעט לסנטר מעוגל. צורת פנים זו, תהיה מתאימה יותר למבחר גדול של עגילים.

פרצוף עגול |

בדיוק כפי שהם נשמעים – פנים עגולות רחבות יותר בעצמות הלחיים וצרות במצח ובקו הלסת. פנים אלה, נראות בצורה מעגלית כללית. עגילים ארוכים תלויים מחמיאים בצורה הטובה ביותר לצורת הפנים הזו. 

הם עוזרים לתחושה של הערכת הפנים, דבר שגורם לעגילים להיראות הרבה יותר טוב על פנים אלה. עגילים עם מבנה אלגנטי וארוך, הם הבחירה הטובה ביותר שלך.

>למידע נוסף ורכישה בקרי באתר של רחל אלתר עיצוב תכשיטים

למאמרים נוספים: