פריטי סטיילינג – לא צריך הרבה כדי לשדרג את הסטייל של הבית

פריטי סטיילינג

מכירים את ה"קוסמים" שמצליחים בעזרת מעט מאוד פריטים, לשדרג את נראות הבית פלאים?

יש לנו סוד בשבילכם – גם אתם יכולים להרים לעיצוב הבית שלכם בעזרת כמה אקססוריז לסטיילינג בודדים ואפילו ממש לשנות אותו ואת התחושה בתוכו. הכירו כמה פריטים משמעותיים לעיצוב יוצא דופן.

> קבלו המלצה על מראות קיר

פריטי סטיילינג שישנו הכל

בכל חלל אליו נגיע יימצאו כמה פריטים אשר הם בעצם מכתיבים את האווירה ואחראיים על התחושות שיעלו לנו כשנשהה שם. הכירו כמה מפריטי הסטיילינג שיחוללו שינוי משמעותי במרחב:

  • ירוק ירוק ועוד ירוק – מספיק שתוסיפו ענפים ירוקים שישתרכו מאיזה כד או במורד הקיר, באופן טבעי החלל יקבל תחושה רגועה יותר, טבעית ומוארת.
    אם אתם בקטע של גידול צמחים בבית – בחרו צמח שיתאים לתנאים בתוך הבית ותנו לו אהבה. ואם אתם לא – גם כמה ענפים ירוקים דמויי עלים או צמחים נופלים יעשו את העבודה נאמנה!
  • ואזה – ואזות… מגוון אינסופי שרק משתבח עם הזמן. פריט נוי המותאם כמעט אישית לטעמו של כל אחד. תוכלו למקם ואזה היכן שיעלה על רוחכם ועל פי האופן בו ביתכם מעוצב.
  • סלים ללא גברת – סט סלים מקש. סל נמוך ורחב לשמיכה בסלון. סל בתור עציץ. כל כך הרבה תפקידים לפריט אחד שבאופן מידי ישרה על ביתכם תחושת רוגע וזרימה.
  • אהיל – הוא יקבע כמה מואר יהיה החלל ובאיזה גוון. האם האור יהיה אחיד או שמא יצור חיתוכים מעניינים על הקירות? אהיל יכול להיות עשוי מקש, מברזל, מזכוכית ועוד שלל חומרים אשר יחוללו אפקטים שונים ומשמעותיים ביותר.

קיימים כמובן עוד המון פריטי סטיילינג אשר ביכולתם להפוך כל פינה ריקה לחלקת גן עדן.

למאמרים נוספים: