5 דברים שכדאי לדעת על השתלת שיער

השתלת שיער

5 דברים שכדאי לדעת על השתלת שיער

אם אתם מתכננים לפצוח בתהליך של השתלת שיער, חשוב שתעשו זאת באופן מושכל, ותבררו כמה שיותר מידע לגבי התהליך. לכן, ריכזנו בעבורכם כמה דברים חשובים שיש לקחת בחשבון. שנתחיל?

להתקרח? מה פתאום!

אם יש בעיה אסתטית שמטרידה לא מעט גברים היא ההתקרחות, משום שזה פוגע בנראות שלהם ולעיתים גם משפיע על הביטחון העצמי. לכן, רבים בוחרים בהשתלת שיער כפתרון להקרחה, ובשל כך הם פונים למומחים שיסייעו להם בתהליך, כשלאחרונה לא מעט גברים מגיעים להשתלות שיער בטורקיה.

5 דברים שכדאי לדעת על התהליך:

  • לא כל אחד מתאים

בדרך כלל המועמדים המתאימים ביותר לתהליך הם גברים שההתקרחות שלהם נובעת מסיבה גנטית או תורשתית, או נשים שמקריחות באופן לא שגרתי. עם זאת, קחו בחשבון שרק רופא יקבע אם המועמד מתאים לתהליך, משום שיכול מאוד להיות שעליו פניו המועמד נראה מתאים, אך לאחר בדיקת רופא יומלץ לו שלא לעבור את ההשתלה.

  • יש מספר שיטות להשתלת שיער

לפני שתגיעו לקליניקות, כדאי לברר מהי שיטת ההשתלה האידיאלית ביותר בעבורכם, כשחשוב להבין שיש מספר שיטות כמו Micro FUE או DHI, שמאופיינות בהוצאת הזקיקים החזקים והשתלתם במקומות הרלוונטיים.

  • תכנון נכון של ההליך

לפני שמתחילים בתהליך ההשתלה, מתכננים את התהליך מה שבא לידי ביטוי בשרטוט על ידי רופאים מומחים. התכנון מאפשר להבין כמה זקיקים חזקים קיימים, מהו סוג הלב שיתאים לסוג השיער וכמובן את השתלת הזקיקים באזורים הייעודיים. כמו כן, בשלב זה כדאי לערוך תיאום ציפיות עם הרופא ולוודא שהפעולה מתבצעת כפי שאתם רוצים.

  • ניתן ליצור קו שיער טבעי

במהלך תכנון התהליך, תוכלו לבקש ליצור קו שיער טבעי שמתאים למבנה הפנים שלכם, כך שלא יבחינו שמדובר בהשתלה, ושלא יתקבל מראה מלאכותי מידי.

  • מחיר ההשתלה

חשוב לקחת בחשבון את העלויות הכרוכות בהשתלת שיער, משום שלעיתים מדובר בהוצאה די משמעותית, כך שזה בהחלט דבר שיש להתחשב בו. כמו כן, חשוב להבין שהעלויות נגזרות מכמה אלמנטים, ובין היתר מכמות הזקיקים שבהם ישתמשו במהלך הטיפול, טכניקת ההשתלה שתבחרו וכמובן – המדינה שבה תבחרו לעבור את התהליך.

הליך השתלת שיער הוא הליך שאין להקל ראש לגביו, ויש להתייעץ עם רופא מומחה על מנת לקבל החלטה מושכלת, ולבחור במרפאה מקצועית שמתמחה בתחום.

למאמרים נוספים: