כך דלתות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית

דלת היא חלק בלתי נפרד בכל חלל שאליו נכנסים. יש דלת שמכניסה אל משרד ודלת שמאפשרת לצאת מהמבנה שבו גרים. דלת היא הרהיט הזה אשר מגדיר אזור שנמצא בין ארבע קירות ומאפשר כניסה מסודרת אל החלל עם מפתח או בלעדיו, לפי החלל שאותו מתכננים. בעבר הדלת הייתה רהיט גנרי שלא הייתה לו חשיבות מלבד השימוש הראשוני, אולם, עם השנים הדלת הוכיחה את עצמה כבעלת כוח מאוד גדול לשנות וליצור מגוון רחב מאוד של דלתות פנים עם עיצובים מרהיבים. איך כל זה רקם עור וגידים? השינוי הזה החל בעידן של צרכנים עם כוח ייצור גדול פי וכמה מכל מה שעד כה היינו מכירים.

מבחר של חומרים זמינים

אם פעם כל הדלתות עבור חדרים פנימיים היו נראות פחות או יותר אותו הדבר, והדלת שהייתה שונה היא זו של הכניסה אל הבית, הרי שנכון להיום זה כבר לא נכון וניתן לראות כי ישנם דגמים רבים של דלתות אשר עשויות מחומרים שונים. דבר זה נובע מטכנולוגיה מתקדמת שאר מביאה חומרים חדשים אל שוק הצרכנים בשילוב של מדינות יצרניות שלהן יש כוח ייצור גדול שמביא את החומרים הללו לכל מקום אחר ברחבי העולם. כל הייצור המוגבר של חומרים שונים מגיע בין היתר אל הארץ, והופך את הדלת להיות פריט ריהוט שכולל עיצוב יותר מפורט.

מגוון גדול של עיצובים במחירים נוחים

כאמור, פעם העיצובים של הדלתות די חזרו על עצמם ולא היה יותר מידי מקום לאמירה מיוחדת רק על ידי הצבה של דלת מסוימת בחלל שאותו מתכננים. והיום? המבחר של הדלתות הוא מאוד רחב מבחינת המראה שלהן, ולא רק מבחינת החומר שמהן הן עשויות. זה אומר כי ניתן לבחור דלת באתר DecoLux במבחר רחב של צבעים, עם סוגים שונים של חריטות, עם כל מיני מנגנוני נעילה ועם אפשרויות רבות של ידיות שיכולות להדגיש עיצוב נבחר באופן בולט עבור משרדים ודירות. כך דלתות הפנים הלכו ונעשו לדבר שיכול לשדרג במידה ניכרת את העיצוב של הבית ואף להדגיש סגנון של עיצוב נבחר.

למאמרים נוספים: