לוקיישנים מקוריים לצילומי טראש דה דרס

צילומי טראש דה דרס

טראש דה דרס הפך לאחד הטרנדים הפופולאריים בשנים האחרונות ולא בכדי, לאחר החתונה ניתן ללכלך את בגדי החתונה וליצור מזכרת אחרונה ומתוקה מהאירוע המשמח מלבד מגנטים לחתונה. כמו את צילומי סייב דה דייט, גם בצילומים אלו נרצה לבחור בלוקיישן מיוחד שיוסיף לצילומים אופי, רעננות ומראה ייחודי ומקורי. לפניכם כמה רעיונות למקומות מקוריים לצילומי טראש דה דרס באדיבות אתר https://shmulik-hazan.co.il/.

מבנים נטושים

כאשר מדובר בצילומי טראש דה דרס, מבנים נטושים מתאימים יותר מתמיד. מבנים נטושים ניתן למצוא בערים ובטבע וניתן למצוא מגוון קטגוריות כמו אוטובוסים נטושים ואפילו כפרים נטושים שלמים. דוגמא לכפר נטוש הינו כפר ליפתא שבירושלים. הכפר הנטוש ליפתא לדוגמא, ממוקם בחיק הטבע באזור שופע צמחייה המכיל גם מעיין קטן ונחל. כאשר בוחרים במבנים נטושים לצורך צילומי טרש דה דרס ניתן להזמין אמני גרפיטי במיוחד על מנת שיציירו על קירות המבנים ציור ייחודי ומקורי במיוחד בשבילכם. כמו כן ניתן למצוא מקומות שעל קירותיהם כבר מצוירים ציורי גרפיטי לטעמכם.

מערות

מערות הינן אזור נפלא לצילומי טראש דה דרס. ניתן להאיר את המערה באור נרות ולקבל מראה רומנטי וניתן לבחור בכמעט כל סגנון עיצובי שתבחרו. בנוסף, ישנן מערות בארץ אשר שוכנים בתוכם מעיינות קטנים וזה יכול להוסיף רבות לצילומים. יש לציין שארץ ישראל שופעת במערות מכל הגדלים והסוגים.

ים המלח

בים המלח ישנן כמה אופציות לצילומי טראש דה דרס  החל משימוש בבוץ ים המלח ועד לציפה בים המלח עצמו. בנוסף, יש בים המלח כמה לוקיישנים מיוחדים לצילומים כמו העץ הבודד הידוע לצלמים ועוד.

מפלים ונחלים

לזוגות האוהבים את חיק הטבע, מפלים ונחלים הינם אזור מושלם. בנוסף, ניתן ללכלך את השמלה בחומרים ומאכלים אורגניים דבר שיכול להעניק מראה ייחודי לצילומים. אופציה נוספת לצילומים באזורים אלו הינה ממש בעמידה או ישיבה מתחת למפל קטן.

שדות חיטה

בעת עונת האסיף ניתן לערוך צילומי טראש דה דרס בשדות חיטה ולהעניק לתמונות ולסרטונים מראה כפרי. הקונספט הזה מתאים במיוחד לזוגות אשר עיצבו את חתונתם בסגנון כפרי אך לא רק.

קראו גם: מחיר צלם לחתונה

למאמרים נוספים: