אילו תכשיטים לכלות הכי טרנדיים ב-2021?

תכשיטים לכלות

הנה יום החתונה שלך מגיע, ואת כולך בהתרגשות. השמלה מוכנה וגם הנעליים, האוכל כבר נבחר וכל היום שלך מאורגן. אבל מה בנוגע לתכשיטים לכלות? תכשיט אחד או שניים יהפכו את הטוטאל לוק למושלם! לכן חשוב שתכירי סוגים שונים של תכשיטים לכלות שטרנדיים במיוחד לשנת 2021.

בין התכשיטים הבולטים בהם תמצאי עגילי חישוקים לכלות במראה עדין קטן או גדול. כיום יש תכשיטים שמתאימים לכלות במראה צועני שנחשב מראה קליל ויש כאלה שמתאימים לכלות שבחרו שמלות וינטג' כמו למשל מסרקיות לכלות שמספקות המון זוהר לטוטאל לוק. 

בין היתר תמצאי עגילי טיפה שמתאימים לכלה קלאסית שבחרה בשמלה נוצצת מעט נפוחה ונסיכותית, ותמצאי גם עגילי יהלום צמודים לאוזן או עגילי זהב צמודים שמתאימים לכלות קלאסיות וכאלה שבוחרות במראה אלגנטי נסיכי נוצץ ויוקרתי. 

כיצד בוחרים תכשיטים לכלות?

כשאת בוחרים את הפריטים הנוצצים חשוב בתחילה שהם יתאימו והשתלבו בהרמוניה עם השמלה שלך. לדוגמא: אם השמלה שלך מאוד עדינה ללא יותר מידי קישוטים או אלמנטים נוצצים כדאי שתבחרי עגילים שיש בהם קצת יותר ניצוץ כמו למשל עגילים צמודי אוזן משובצי יהלומים או עגילי חישוק גדולים משובצים יהלומים. 

גם צמידי צמודי זרוע יתאימו לערב המושלם, כמו למשל עבור כלה שבחרה סגנון שמלה וינטג' או עדין מאד. צמידים עדינים משובצי יהלומים לפרק כף היד יתאימו למראה קלאסי ועדין. 

אם בחרת בשמלה בעלת כתפיות ספגטי או סטרפלס בחרי עגילים קצת יותר מסיבים כמו עגילי חישוק גדולים או עגילי טיפה עם יהלומים שיכולים לספק את הניצוץ המיוחד ולמלא את החלל שבין הצוואר לכתפיים. 

היכנסי אל חנויות תכשיטים באינטרנט וקבלי רעיונות של עגילי כלה יפים. נסי לשאוב השראה מתמונות שתמצאי אצל מעצבים או בקטלוגים, מגזינים תוך בחירת בטוטאל-לוק שמתאים לך במיוחד. 

למאמרים נוספים: