מתי מומלץ לבצע הקטנת חזה?

מתי מומלץ לבצע הקטנת חזה?

כל אישה יודעת שאחד האיברים אשר הופכים אותה לנשית הוא החזה שלה. נשים רבות אינן מרוצות מהחזה שלהן והיו רוצות חזה גדול יותר, מורם יותר או לעיתים קטן יותר. על אף שמרבית הנשים בטוחות שחזה גדול הוא יפה יותר מחזה קטן, הרי שלא פעם נשים בעלות חזה גדול מרגישות שהן לא יכולות להתמודד עם החזה הגדול שלהן ומעוניינות לבצעי ניתוח הקטנת חזה. אם החלטת לבצע ניתוח הקטנה חזה, חשוב שתבצעי אותו אצל המנתח הטוב ביותר בתחום זה.

מתי כדאי לבצע ניתוח הקטנת חזה?

כאמור, ישנן לא מעט נשים אשר חשות כי החזה שלהן קטן מדי ובשל כך, הדבר פוגע להן בדימוי העצמי, בתחושת הנשיות ובביטחון העצמי. אותן נשים מתבוננות בקנאה בנשים בעלות חזה גדול ועושות כל מה שניתן על מנת ליצור מראה חזה גדול יותר. כמובן שאם מדובר בדבר שמפריע מאוד לאישה, בשלב מסוים היא תוכל לבחור במנתח פלסטי לצורך הגדלת החזה שלה בדיוק לגודל הרצוי לה. אולם, חשוב מאוד לדעת שגם נשים בעלות חזה גדול לא תמיד מרוצות מהחזה שלהן.

ישנן נשים אשר חשות כי החזה הגדול שלהן גדול מדי ובשל כך, מסרבל את התנועה שלהן, גורם להן לכאבי גב, איננו מאפשר להם לרכוש כל בגד אשר הן חפצות בו ועוד. לא פעם נשים בעלות חזה גדול סובלות מאוד בעונת הקיץ, אינן חשות בנוח לבצע פעילות גופנית ובאופן כללי, היו מעדיפות חזה קטן יותר. בכל מקרה שבו אישה חשה כי החזה שלה גדול מדי ומפריע לה מבחינה פיזית או נפשית, היא יכולה פשוט לבחור בניתוח הקטנת חזה

כיצד בוחרים מנתח עבור הקטנת חזה?

הקטנת חזה הוא ניתוח שאין להקל בו ראש בבחירת המנתח. מדובר בניתוח כירורגי לכל דבר, אשר ידרוש מנתח מקצועי ומנוסה בתחום הניתוחים הללו, אשר ידע להתאים לכל אישה את גודל החזה אשר בו היא חפצה. בטרם תבחרי את המנתח הרלוונטי לביצוע ניתוח הקטנת חזה, חשוב מאוד שתבדקי מיהו המנתח, האם מדובר במנתח מומלץ ובעל מוניטין והאם תוכלי לקבל עליו המלצות מחברות, בנות משפחה או מכרות אשר ביצעו ניתוח מסוג זה אצלו בעבר.

ייתכן ויעניין אותך: ניתוח הצמדת אוזניים.

למאמרים נוספים: