אילו מגשי אירוח מומלצים לחינה?

מגשי אירוח

המאמר באדיבות http://www.sandwichbar.co.il

אירועים הם המקום שבו האוכל הופך להיות יותר עיקרי מן הרגיל, עם הדגש על יצירה של מנות מגוונות שמתאימות לסוג האירוע וגם לאורחים שמגיעים אליו. ישנם הרבה מאוד סוגים של אירועים, ואחד מאלה הוא אירוע חינה שבאופן מסורתי נחגג טרם החתונה עבור יוצאי עדות המזרח.

חינה זה לא אירוע שבו משקיעים מבחינה כספית במידה רבה כפי שקורה באירוע החתונה עצמו, ועדיין האוכל הוא כזה שמשחק תפקיד בולט בחשיבותו מהבחינה של אוכל טעים שמגיע בצורה קצת שונה. כאשר רוצים להניח מגשי אירוח מלאים בכל טוב, זה חשוב מאוד לגוון ככל שרק אפשר ועדיין לספק מגשים מעוצבים שבהם האוכל נראה הכי מושך את העין וחגיגי לחינה מלאה בברכה.

אירוע עם אופי יותר קליל

כאשר עורכים אירוע כמו חינה, מדובר באירוע קליל יותר באופיו אשר אינו נמשך עד השעות המאוחרות של הלילה, כפי שקורה באירועים של חתונה. זהו אירוע מקדים שאר נערך בצורה מסורתית על מנת להעניק ברכות ושאר מתנות לזוג המאושר, עם הביגוד המסורתי ועם כיבוד שאיתו כל האורח ואורח יכולים להשביע את התחושה של הרעב. עם שלל של מגשי אירוח שיכולים להגיע עם כל סוג של מאכל, מקבלים לא רק את המגוון אלא גם את האפשרות להאכיל את האורחים שחופשיים להסתובב ולא חייבים לשבת בצמוד לשולחן כי שם האוכל עומד להיות מוגש.

ארוחה שלמה על גבי מגשים

אחת מן הבעיות בכל אירוע היא העובדה כי האורחים צריכים להמתין עד אשר האוכל יוגש עבורם. לא לכל אורח דבר שה יכול להתאים, ולא כל אורח רוצה להמתין כל כך הרבה זמן עד אשר כל מנה תוגש, במיוחד אם כבר בא למישהו לקפוץ אל השלב של הקינוח או הארוחה עיקרית ולא להיוותר "תקוע" לו בשלב הזה של הסלטים.

ברגע בו מציבים בפני האורחים את המגשים של האירוח כאשר על כל אחד מאלה יש כל מיני סוגים של מאכלים טעימים, הם יכולים לבחור עבור עצמם האם לאכול בכל נקודה של האירוע, וליהנות בכל בשלבים שלו מאוכל טעים, ולא רק מתי שהמלצרים מגישים את המנות עבור כל האורחים.

 

למאמרים נוספים: