למה צ'וקרים נעלמו מהעולם

למה צ'וקרים נעלמו מהעולם

בשנות התשעים הם היו נפוצות מאוד. ראינו אותם על צווארה של כל אישה כל נערה ואפילו כל ילדה.  הצ'וקרים, השרשראות הצמודות לצוואר, אלו המכונות גם כן שרשראות קולר היו מאוד פופולאריות באותם הזמנים, אך עם הזמן הם פשוט נעלמו לגמרי. מעניין מאוד אך גלגל חוזר בעולם ולאחרונה אנחנו פוגשים שוב את אותם הצ'וקרים אשר מתחילים להציף את חנויות התכשיטים כאילו היה מדובר בטבעות האירוסין המיוחדות כאשר קיים ביקוש הולך וגובר.

אז כל מי שניסה לשאול – למה צ'וקרים נעלמו מהעולם? אז התשובה היא כנראה שהם נעלמו רק על מנת לשוב אלינו בכוחות מחודשים ובדוגמאות חדישות ומחודשות.

איפה תקנו צ'וקרים?

אז אמרנו שהצ'וקרים שבו אלינו בכוחות מחודשים. זה אומר שיש לנו כיום מגוון הרבה יותר גדול מכל מה שהיה לנו בעבר, ויש לנו גם הרבה יותר דוגמאות ואפשרויות ביחס למה שהיה לנו בשנות התשעים. בכלל, כל תחום התכשיטים עבר מהפך של ממש מאז שנות התשעים ועד היום. אם אז ידעו כולם ובעיקר כולן, כי תכשיט חייב להיות יצוק מזהב טהור או לכל היותר מכסף טהור, הרי שהיום כבר יודעים שלא רק הזהב הוא הנוצץ ולא רק הכסף הוא זה שראוי להיקרא תכשיט. מגוון רחב של חומרים משמשים היום את עולם התכשיטים והעולם כבר ממש לא נעול דווקא על זהב ועל כסף.

לא על הזהב לבדו…

כיום אנחנו מוצאים תכשיטים רבים אשר מיוצרים ממגוון רחב של חומרים. אם אלו תכשיטים העשויים עץ, אם אלו שילובים של בדים שונים, חוטים וכדומה.  מתכות שונות שהם לאו דווקא זהב או כסף. זה יכול להיות גולדפילד וזילברפילד זה יכול להיות רודיום או תכשיטים בציפוי זהב, הציצו במסחר בלינק https://diamonds4u.co.il/product-category/prestigious_engagement-rings.

כולם אהובים, כולם נחשקים וכולם נחטפים מהמדפים…

מתאימים את השרשרת לחולצה

כיום, הדבר שהכי קובע בעת הבחירה בתכשיט זוהי ההתאמה של התכשיט לבגד אשר אתו יענדו את השרשרת. השרשרת משלימה באופן מושלם את ההופעה והיא מעניקה לעונדת התכשיט מראה אלגנטי ומוקפד.

אין ספק כי הצ'וקרים מעניקים בהחלט את המענה המושלם לצורך הזה של התאמת התכשיט לבגד כאשר ההופעה המושלמת היא זו שמדברת בעד עצמה.

למאמרים נוספים: