מחפשת קבקבי עץ כמו של פעם? זה חוזר ובגדול!

קבקבי עץ כמו של פעם

כל מי שגדלה בשנות ה- 80, זוכרת בוודאי את קבקבי העץ שכיכבו אז במדורי האופנה. כל אישה ברחוב נעלה קבקבי עץ בדגמים ובצורות שונים. נשים נהגו לנעול את הקבקבים עם כל סוג של בגד, כולל שמלה אלגנטית או אוברול יום – יומי. בשנות ה- 90 הקבקבים יצאו מהאופנה ונעלמו לאט – לאט מהעין הציבורית. אך לפני כעשור, קרל הלגרפלד החזיר את הקבקבים לאופנה, בזכות תצוגת אופנה ייחודית שלא ניתן היה להתעלם ממנה. לאחר מכן, התחיל כדור השלג להתגלגל והיום ניתן לומר ללא שום צל של ספק, כי קבקבי העץ מככבים באופנה הנוכחית ולא ניתן להתעלם מקיומם, ראו גם כאן. בדיוק כמו שההיסטוריה חוזרת על עצמה, כך גם האופנה העילית. מעצב העל קרל הלגרפלד אומנם התחיל את המגמה, אך היום כבר לא ניתן להחזיק ארון נעליים שלא מכיל דגם כזה או אחר של קבקבי עץ ייחודיות ומעניינות.

קבקבי עץ – לא רק לשנות ה- 80

כאמור, האופנה חוזרת ובגדול, ויחד עמה מגיעים גם כפכפי העץ עם עקב בינוני וגבוה בשלל הצבעים המיוחדים שיכולים להתאים לכל בגד ולכל אירוע. הרי מי לא תרצה להרשים את כולם, בזוג קבקבים בצבעים בוהקים כמו אדום, כתום או אפילו צהוב. ניתן כמובן לבחור בכל צבע שאוהבים, כולל הדפסים שונים, הגבהה גבוהה יותר או פחות, עיצוב כללי אלגנטי וסולידי יותר או לחילופין סגנון יותר זרוק ופחות מתאמץ. כל אחת צריכה להחזיק בבית לפחות זוג אחד, שיוכל לשמש אותה לכל סוג של יציאה מהבית. חשוב להדגיש כי מדובר על נעל נוחה ואיכותית, כך שכפות הרגליים שלכן ירוויחו ממנה ובגדול. מעבר לשדרוג האופנתי שהנעל הזאת תספק לכן, תוכלו גם ליהנות מיציאה נוחה ונינוחה יותר מהבית. מדובר על נעליים שכיף ונוח ללכת איתן, כך שהן יתאימו לא רק לבתי קפה, אלא גם ליציאה עם חברות, מסע קניות בקניון וכדומה.

לסיכום, קבקבי עץ חוזרים לאופנה וכבר לא ניתן להתעלם מהם. כל רשת אופנה גדולה וכל חנות שמחשיבה את עצמה למבינת עניין, תחזיק במלאי לפחות כמה סוגים שונים של קבקבי עץ איכותיים וייחודיים.

למאמרים נוספים: