מתכננים אירוע? כך תבחרו גן אירועים בנתניה

גן אירועים בנתניה

זוגות רבים העומדים בפני נישואין, משפחות הרוצות לחגוג שמחה כמו בר מצווה, וכן חברות וארגונים הרוצים לערוך אירוע עסקי, משקיעים מאמץ וזמן רב בבחירת גן אירועים שייתן מענה לדרישותיהם (וחלומותיהם) לאירוע יוקרתי, מרשים ובלתי נשכח, אשר יעמוד במסגרת תקציב מתוכננת וסבירה. עריכת אירוע בגן אירועים בנתניה הוא פתרון נפלא לכל סוג של שמחה או אירוע בכל סדר גודל, החל מאירוע קטן בגן אירועים המשקיף אל הים ועד לגני אירועים גדולים הפתוחים לנופי השרון שבשולי העיר.

איך בוחרים גן אירועים בנתניה?

ראשית, בדקו היטב כמה אורחים יגיעו בפועל לאירוע (בדרך כלל מגיעים פחות מוזמנים מהמתוכנן), ובחרו גן אירועים בהתאם. בחרו במקום המתאים  לכמות, סוג האורחים ומקומות ההגעה שלהם- אין טעם לבחור בגן אירועים הנמצא בקצה דרך עפר משובשת במושב מרוחק עבור אנשים מבוגרים המגיעים מרחוק. בחירת גן אירועים בנתניה תהיה פיתרון אידיאלי במרבית המקרים, בגלל מיקומה במרכז הארץ (וקרוב לכולם) והגישה הנוחה והקלה מתוך העיר.
התאימו את הגן לחלומותיכם- בנתניה ניתן למצוא למשל שורה של גני אירועים המשקיפים אל הים, המהווה תפאורה חלומית לכל אירוע, אך וודאו כי התאריך והעונה מתאימים לסוג האירוע אותו אתם מבקשים לחגוג במקום.

מה חשוב לבדוק לפני בחירת גן אירועים בנתניה?

אל תוותרו ואל תתפשרו על כל היבטי הרישוי של גן האירועים- רישיון עסק בתוקף, ביטוח מתאים, תעודת כשרות ועוד. לפני שתסכמו על אירוע עם גן אירועים בנתניה (ובכל מקום אחר, בעיקר בערים), וודאו כי אין בעיה להשמעת מוסיקה רועשת עד לשעות מאוחרות.
בדקו היטב את סידורי האבטחה והחניה (בהתאמה למספר האורחים), והאם מתקיימים אירועים נוספים במתחם צמוד או סמוך לגן האירועים שלכם.

איך ניתן להוריד את עלות  האירוע?

לפני שאתם פונים לגני אירועים פחות יוקרתיים, זכרו כי תוכלו להוריד את מחיר האירוע במידה ניכרת אם תגלו גמישות לגבי התאריך והשעה בו הוא יערך – כמו העברה מהקיץ העמוס לעונות המעבר.
 גם ליום בשבוע בו נערך האירוע יש במקרים רבים השפעה על המחיר, כמו ויתור על ימי חמישי המבוקשים או חגיגה בשישי בצהרים במקום בשעות הערב.

למאמרים נוספים: