שירותי ייעוץ מס אמריקאי

שירותי ייעוץ מס אמריקאי – מה צריך לדעת בנושא!

כאשר מדברים על שירותי ייעוץ מס אמריקאי מדברים על אין ספור נושאים ודברים שחלקם הוא גם מי בעצם צריך לדווח בפועל ובדיוק על כך רצינו לדבר אתכם במאמר שלפניכם שיעסוק בעיקר על חובת הדיווח ואיך שירותי ייעוץ מס אמריקאי יכולים לסייע לכל מי שצריך את השירות הזה. 

מי מחויב בדיווח מס? 

לא משנה אם מדובר באזרח אמריקאי או אזרח עם גרין קארד, לרוב, האזרחים הללו חייבים לדווח על כל סוגי ההכנסה שברשותם לא משנה אם יש פטור במדינות זרות או יש נכסים כאלה ואחרים במקומות האחרים. 

גם אנשים שנמצאים בקבוצת השקעה או יזמות לרבות נדל"ן חייבים לדווח בהתאם ועל פי דוחות אחת לשנתיים בפן הפדרלי של העניין. 

מזה חובת דיווח בארצות הברית? 

משנת 1913 ועד היום קיימת חובת המס ואילו משנת 1974 חובה זו מתקיימת גם כלפי אזרחים אמריקאיים שאינם נמצאים ומרווחים את לחמם במדינות אחרות. 

איך מדווחים נכון אם לא יודעי לדווח? הפעם כל מה שצריך זה גוף מוסמך שיעשה זאת על הצד הטוב ביותר

כמעט כמו במדינת ישראל כך גם במדינות ארצות הברית או אז חובת הדיווח אף גדולה יותר ועלולה לסכן לא רק בקנסות אלא גם בהתערבות של הליך פלילי שחשוב וכדאי למנוע באמצעות דיווח המתאים.

לכן, כדי להימנע מעונשים וסנקציות גדולות ומורכבות הדבר הטוב ביותר הוא לפעול בצורה חכמה ואם אין ידע או ניסיון בתחום הדיווח אולי כדאי לעשות את הדברים בצורה מקצועית מול גורמי מקצוע נכונים. 

נמצאים בארצות הברית או מחוצה לה ומבוקשים לדווח? אולי כדאי לעשות את זה עם הלשכה למנהל אמריקאי – שתוכל  להפוך את זה לקל ולהרבה יותר פשוט ובטוח עבורכם.

למאמרים נוספים: