מערכת תורים לקוסמטיקאיות

מערכת תורים לקוסמטיקאיות

אחד הכלים החשובים והמשמעותיים ביותר עבור ספקי שירות שלקוחות מגיעים אליהם או שהם מגיעים אל בית הלקוחות, זו מערכת לתכנון תורים בצורה נכונה ומדויקת. מערכת שתאפשר להם לדעת בדיוק מתי הם יכולים לקבוע תורים ומתי הם מלאים. 

דוגמא טובה לכך אפשר למצוא במקרה של קוסמטיקאיות. מדובר על נשות מקצוע אשר קובעות תורים בטלפון, פנים אל פנים או דרך האינטרנט (בין אם זה דרך האתר או דרך פייסבוק). מאחר ויש אופציות שונות דרכן הן קובעות תורים עם לקוחות, אזי שהן צריכות להשתמש במערכת ניהול תור לקוסמטיקאית שתאפשר להן לקבוע תורים בצורה אפקטיבית, נכונה ומדויקת. 

לפני שנסביר מה בדיוק המערכת נותנת, צריך להבין מה עלול לקרות אם לא עובדים עם המערכת הנכונה. התוצאה היא פשוטה. ייתכן מאוד שייקבעו תורים על גבי תורים, כלומר, יקבעו מועד לתור מסוים, ובמקביל יקבע תור באותו זמן ללקוחה אחרת, כמו כן, ייתכן מאוד שלא יהיה תיאום בין השעות או אפילו ייקבעו תורים, אחד אחרי השני, בשני מקומות שונים לגמרי. 

כיצד מערכת לקביעת תורים יכולה לעזור?

ראשית, היא מציגה תמונה מלאה עבור הקוסמטיקאית, מתי יש לה שעות פנויות, מתי היא יכולה לקבוע תור ומתי היא מלאה 

שנית, המערכת מאפשרת לה לתכנן טוב יותר את לוח הזמנים שלה. בין אם זה אומר מתי נכון לקבוע תור רגיל או תור מיוחד, אם היא מגיעה אל בית הלקוחה אז מתי היא יכולה לקבוע את התור הבא שלה ועוד. 

שלישית, המערכת גם שולחת התראות ללקוחות מתי נקבע להן תורים, וכמה זמן הוא נמשך או כל פרט אחר שחיוני בהיבט הזה. 

כך הכל מסודר ומאורגן בצורה הרבה יותר טובה עבור שני הצדדים, הקוסמטיקאית והלקוחות. 

למאמרים נוספים: