מאכילים חתולי רחוב? חשוב שתדעו שזה יהיה עם מזון שיועיל להם

חתולי רחוב נמצאים בכל מקום וכאן עולה השאלה כיצד להאכיל אותם? האם בזמן שמאכילים אותם מועילים להם או מזיקים להם? אז אולי יש אין ספור אנשים טובים שרוצים ויכולים לספק לחתול הרחוב את כל מה שהוא צריך, אבל מה בכל זאת עושים כאשר האוכל לא מתאים לו מבחינה פיזית וגופנית? הנה  כמה דברים כדי שלפעם הבאה תעשו זאת הכי טוב ונכון עבור בריאותו וחיוניותו של החתול. 

עד כמה חשוב לשמור על חתולי הרחוב? דברים שחשוב לדעת!

חתולים זו בהחלט ברכה, כשהם נמצאים מחוץ לבית הם יכולים למגר מיני תופעות החל מהופעת נחשים, עכברים חולדות ועוד. לכן, בדיוק כאן, אם כבר מחליטים להזין אותם במזונות כאלה ואחרים רצוי שזה יהיה נכון כך שאותם חתולים ימשיכו לשמור על סביבה נקייה ובעיקר בריאה גם עבור השאר.

איזה אוכל כדאי לתת לחתולים? 

המזון המתאים ביותר עבור חתולים דרי הרחוב הוא מזון יבש אותו ניתן לקנות ישירות מחנות חיות בסמיכות למקום המגורים שלכם. באמצעות המזון אפשר בהחלט לשמר ולשמור על תפקודם של חתולי הרחוב.

כמו כן חשוב לציין כי המחירים אינם זולים ולא צריך להשקיע במזון יקר מדי כדי לסייע לבעל החיים לחיות חיים טובים יותר. 

עם זאת, במידה ובוחרים מזון לחתולי רחוב חשוב מאוד לוודא כי הוא אכן מכיל את הוויטמינים המבוקשים לטובת ההתקיימות של החתול כי אחרת לא עשיתם דבר ולו חצי דבר. 

המנה המומלצת היא מנה אחת של אוכל לצד מים, להשאיר מאחור את הבשר, אוכל עם תבלינים החוצה ואם כל כך רוצים ניתן לפנק את החתול עם טונה שבסיסה מים.

למאמרים נוספים: