איך הפכתי להיות מעצבת תכשיטים

מעצבת תכשיטים

רגע לפני לידת בתה השנייה, גברת דנון הראשונה, מעצבת התכשיטים מספרת איך היא התחילה לעצב את הדגמים הראשונים בערב פנוי שהיה לה בבית במהלך חופשת הלידה. מספרת לגבי מקורות ההשראה שלה ועל הדור השני במשפחה שהפך את החברה למשפחתית עוד יותר.

מחלום למציאות

בשיטות עבודה מסורתיות ובטכניקות שפיתחה כדרך אגב לכדי אומנות טהורה היא התחילה לחלום בגדול, בד בבד שהיא מציירת לעצמה את הדגמים הייחודיים פרי דמיונה הפרוע, שילבה צבעים, צורות וטכניקות יציקה ייחודיות, תוך השקעת מחשבה במלאכת ליטוש מוקפדת. הכול כדי שהתכשיט פרי דמיונה יהיה לא פחות ממושלם, כדי שימשיך לרגש אותה ואת הלקוחות העתידיים שיבחרו בו, גם במעמד הקניה וגם כל יום מחדש.

המסגרת המשפחתית מעוררת בה השראה והתכשיטים מעוצבים בהתאם לחוויות שחווה במסגרת המשפחתית, עם משפחתה הקרובה והמורחבת בסיטואציות שונות.

האמירה העיצובית

מתוך הבנה עמוקה של החברה הישראלית בפרט והחברה העולמית בכלל, הבנת המגוון הכמעט בלתי נגמר של סוגי אישיויות וסגנונות של אנשים ברחבי הארץ והעולם, הקו העיצובי שלנו מגוון ומכיל בתוכו שלל תצורות  על מנת שכל אחת תוכל לבחור את תכשיט ה- DANON שלה, את התכשיט שמגדיר אותה בצורה המדויקת ביותר, התכשיט שמשלים את האישיות ואת ההופעה שלה בהתאם להחלטתה ובחירתה.

שני דורות של אתסטיקה בצורפות

DANON דנון תכשיטים מנוהלת כחברה משפחתית חמה ואוהבת. בחברה שני דורות של יצירה מדויקת ואהבה ללא גבולות לאסתטיקה וליופי. כחלק מהאהבה ליופי ואסתטיקה חברת דנון פתחה ליין של ייצור מתנות לבית, לחגים ומתנות קטנות ואישיות לכל מטרה. האווירה המשפחתית מביאה להיווצרות הקרקע הפורייה ביותר להמצאה של עצמנו מחדש ולעיצובים חדשניים עוצרי נשימה.

Made in Israel

אנחנו מאמינים בייצור עצמי ומדויק שאינו מתפשר על שום פרט, לכן מתוך החלטה ציונית ומקצועית אנחנו יוצרים את כל מגוון האומנות הרחבה בתצורות של תכשיטים שונים, אצלנו כאן בארץ ישראל. ייצור כחול לבן, אנו מציגים את שלל העיצובים המגוונים שלנו במאות חנויות בארץ ובנוסף לזאת גם מחוץ לגבולות ארץ ישראל, במבחר מדינות ברחבי העולם.

למאמרים נוספים: