6 רעיונות לחדר שינה צבעוני לילדים

חדר שינה צבעוני לילדים

חדר השינה של הילדים הוא חדר שאפשר לעצב אותו בצורה שובבה או מאופקת. בצורה ילדותית או מעט בוגרת. בצבעים ועיצובים המתאימים לבנים או בעיצובים המתאימים לבנות.

לפניכם 6 רעיונות לחדר שינה צבעוני לילדים

  1. חדר שינה וורוד וענוג – הורים רבים רוצים עבור הילדים שלהם חדר שינה קומפלט שיגשים את החלומות הפרטיים שלהם. את החלומות שהם כמעט ולא העזו לחלום בילדותם, חדר ילדים המתוק וענוג בצבעי פסטל רכים ומענגים. חדר שינה וורוד כולל את הארון הוורדרד, את המיטה הוורודה ואת השטיח הוורוד שישלים את המראה האופטימי והרך של החדר. ברור שאת הוורוד בייבי הזה צריך 'לשבור' עם תוספת של עוד צבע ואת זה עושים בעזרת נגיעות כהות יותר של צבע נוסף כמו חום, בורדו או אפור. התוצאה – חדר יפהפה, רך, ענוג ומפנק במיוחד.
  2. חדר שינה לאחים – כאשר חדר השינה אמור לארח יותר מילד אחד, חשוב כי הוא יהיה בנוי ומתוכנן עם רהיטים מתאימים באופן כזה שהחדר יהיה מנוצל היטב ויוכל להכיל את שני האחים בצורה מרווחת ונינוחה. הארון יהיה צריך להיות כפול בגודלו, יהיה צורך בשתי מיטות וכן בשני מושבים על יד שולחן הכתיבה שיצטרך אף הוא להכפיל את מידותיו. אפשר בקלות לעשות את הדבר עם תכנון נכון והגיוני. כך החדר יארח את שני דייריו בצורה נינוחה ונעימה בלי שתהיה צפיפות מעיקה.
  3. חדר שינה עליז – אפשר לרהט את החדר ברהיטים צבעוניים ועליזים של Roomix שיעניקו לחדר מראה עליז. את המראה הצבעוני והעולז, אפשר להעביר גם לקירות החדר כך שהצבעוניות תהיה יותר ממושלמת.
  4. חדר שינה שובב – יש כאלה שצריכים את האווירה השובבה גם בעיצוב של החדר. את הצבעים הג'ינג'ים את הקריצה השובבה ואת הצבעים השובבים והעליזים.
  5. חדר שינה בוגר – כאשר מדובר בילדים בוגרים, חדר השינה אמור לשאת אופי בוגר. חדר השינה הבוגר יכול אף הוא להיות צבעוני ונאה אך הבחירה תהיה בצבעים יותר רציניים ומכובדים.
  6. חדר שינה לאירוח – כאשר חדר הילדים הוא למעשה חדר שנועד לאירוח, חשוב לשמור על איפוק ועל צבעים ניטרליים שיתאימו ויהיו קלאסיים לכולם.

למאמרים נוספים: