מה שרציתם לדעת על כלבי קורגי פמברוק בובטייל

כלב קורגי פמברוק בובטייל הוא גזע של כלבים שהוא הכלאה בין טרייר לבובטייל. הגזע פותח בבריטניה בתחילת שנות ה-70. הגזע נוצר על ידי בנו של ג'ון וויליאם, אדוארד וויליאם, כדי שישמש כלב עבודה עבור הצבא הבריטי. עם הזמן, הוא הפך לאחד מכלבי העבודה הידועים ביותר בבריטניה ובעולם.

למה אוהבים את כלבי כלבי קורגי פמברוק בובטייל?

גזע הכלב הזה משמש בעיקר לציד ולמרוצי כלבים. כלבי קורגי פמברוק בובטייל ידועים באינטליגנציה, בנאמנות ובאופי האוהב שלהם. הם גם ידועים כמאוד אנרגטיים ושובבים. יש להם גם זיכרון טוב והם יכולים לזכור דברים לאורך זמן.

קורגי פמברוק בובטייל הוא כלב ארוך שיער ורך עם אופי מתוק ואוהב. גזע זה פותח על ידי חציית הטרייר עם הבובטייל. השילוב הזה הוליד כלב שהיה קטן עם עצמות חזקות לגודלו, אבל עם צוואר ורגליים חזקים. התוצאה הייתה חיה שניתן לאמן למשוך עגלות, לרוץ ברצועה או אפילו לקפוץ על רהיטים.

קורגי פמברוק בובטייל הוא כלב קטן וחכם הידוע ככלב שמירה טוב מאוד, הוא ידוע בנאמנותו ומסתדר היטב. הוא יכול בקלות לפקוח עין על המקום בו הוא גר, מה שהופך אותו לשומר מצוין. הוא אוהב להיות עם האדון שלו וכמובן, לשחק עם ילדים וחיות אחרות. יש לו תחושת קשר ואהבה חזקה, מה שהופך אותו לבן לוויה נהדר, בדקו באתר קניית גורי כלבים עוד על הגזע.

המשקל הרגיל של גזע כזה מגיע ל- 21 קילו. הוא גם בעל זנב קצר ורגליים קצרות. הוא אמנם לא מהיר כמו סוס אבל הוא מאוד אינטליגנטי וחזק.

אם אתם מעוניינים בכלב שמירה נאמן ואוהב, כלבי קורגי פמברוק בובטייל למכירה יכולים להתאים לכם. הטיפול בכלב זה הוא לא מורכב יותר מטיפול בכלב אחר. כלב מזן זה הוא כלב המחזיר אהבה ולכן רבים מעדיפים לרכוש דווקא אותו.

 

למאמרים נוספים: