4 אפשרויות לתסרוקות לשיער לבת מצווה

תסרוקות שיער לבת מצווה

אחד הנושאים היותר חשובים בתכנון בת מצווה הוא המראה של הכלה. כיצד היא תראה ביום גדול זה? מה תלבש? אילו תכשיטים תענוד? וכמה חשוב – איזו תסרוקת תתאים לאירוע. קבלו במאמר הבא רעיונות לסוגים שונים של תסרוקות שיוכלו להתאים לאירוע (קראו עוד בנושא כאן) ולאפשר לכלת האירוע לחגוג וליהנות ממראה חגיגי, מרשים שהולם את ההופעה שלה ומחמיא לה.

אפשרויות לתסרוקת

  1. שיער פזור – רעיון ראשון הוא תסרוקת בשיער פזור. מדובר על אפשרות חגיגית שעשויה להתאים לנערות רבות. במיוחד אם יש להן שיער ארוך ויפה. כמובן שאת השיער מעצבים בסגנון הולם שיתאים לתווי הפנים ולכל ההופעה של הכלה.
  2. תסרוקת אסופה – ניתן לאסוף את השיער וליצור תסרוקת מאורגנת ויפה אך יחד עם זאת מעוצבת וחגיגית מאוד. כמובן שזו תיבחר בהתאמה לפניה של הכלה. כמו כן היא תשלב טכניקות שונות שנועדו ליצור מראה חגיגי כיאה וכמתאים לכלת המצווה.
  3. תסרוקת משולבת כתר – יש מגוון כתרים וקישוטי שיער דומיננטיים שמתאימים מאוד לאירועים ובמיוחד לבת מצווה יוקרתית. בבת מצווה תוכל הכלה ליהנות ממראה חגיגי ובולט ביותר כאשר כתר חגיגי או כל קישוט אחר יפארו את ראשה. את האביזר משלבים בהתאמה לבגד שהיא לובשת, וכן בהתחשב בפנים.
  4. תסרוקת אופנתית – גם בתחום זה יש טרנדים שצצים מידי תקופה. הטרנדים מציעים שלל אפשרויות לעיצוב השיער. וניתן להשיג מראה נפלא ושובר שגרה. אם כי חשוב לזכור שלא כל מה שטרנדי מתאים לכל אחת. לפיכך לא תמיד נכון לרוץ על זה, אלא לבדוק ולחשוב האם התסרוקת העכשווית הזו אכן מתאימה לכלת האירוע וכיצד היא תראה בה.

לוודא כי זה מה שמתאים

לא משנה מה בחרתם. משנה מאוד שתהיו בטוחים כי התסרוקת יפה ומחמיאה לכלת המצווה. לא פעם תסרוקות עלולות להשפיע על המראה ולהביא לתוצאה בלתי מוצלחת. ליצור מראה של פנים רחבות או צרות מידי, להגביה באופן לא יחסי וכן הלאה. חובה לוודא כי התסרוקת הנבחרת מתאימה לאירוע ולכלה. להופעה הכללית שלה וכמובן שגם להעדפות האישיות שלה ושל ההורים. רק כך תתקבל תוצאה מעולה.

למאמרים נוספים: